Anasayfa Yemek Zayıflamanıza Yardımcı Olacak Çorba Tarifi

Zayıflamanıza Yardımcı Olacak Çorba Tarifi

117
0
PAYLAŞ

Kilo vermek için öncelikle vücudu arındırıp rahatlatmak gerekir. Bunun için birçok yöntem kullanılabilir. Bunlar arasında yapılan özel çorbalar sayesinde kilo verimi daha rahat olabilir. Yapılacak olan çorba için 1,5 demet maydanoz, 4 domates, 4/3 su bardağı kepekli makarna, 2 kabak, limon, 1 kaşık yağ kullanılarak hazırlanır. 1 litre suda öncelikle maydanozları saplarından ayırmadan bir taşım kaynatarak daha sonra maydanozlar sudan çıkarılır. İçerisine kepekli makarna, rendelenmiş domates ve kabak küp küp doğranarak eklenir. Piştikten sonra 1 kaşık yağ ilave edilerek hazır hale getirilir. Arındırıcı olarak tüketilir. Zayıflamanıza yardımcı olacak çorba tarifi ile daha rahat kilo verilebilir.

Zayıflamanıza yardımcı olacak çorba tarifi yanında egzersizlerle de kilo verilmesi desteklenmelidir. Bazı durumlarda hızlı kilo verilmek istenir. Özellikle yaz aylarında denize girmeyi düşünenler kışın aldıkları fazla kiloları vermek için büyük çabalar gösterir. Hızlı kilo vermek için öncelikle vücudun arındırılması gerekir. Daha sonrasında daha rahat kilo verilebilir.

Zayıflamanıza yardımcı olacak çorba tarifi doğru şekilde yapılmalı ve gerekli ölçülerde kullanılmalıdır.

zayiflamak-icin-corba

PAYLAŞ
Önceki yazıDizimizin Üstünde Çorabımız Var
Sonraki yazı2015 Nike Air Max Modelleri
724Kadın.com sitesi yöneticileri tarafından kullanılan hesaptır. Siz de yazar olup bu bölümde kendi isminizi görmek istiyorsanız bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here