Anasayfa Moda Kışlık Yeni En İyi Dostumuz, Uzun Mantolar!

Yeni En İyi Dostumuz, Uzun Mantolar!

1959
0
PAYLAŞ

Kış bitmek üzere, markaların bahar kreasyonları ise vitrinlerde yerini almaya başladı. Ama siz de benim gibi çok üşüyenlerdenseniz, muhtemelen kışın kat kat giyinmekten internette görüp imrendiğiniz ve denemek için heveslendiğiniz bir çok stili deneyemediniz ya da bu konuda diretirken hasta oldunuz. Ama tam da bu bahara geçiş havaları, imrendiğimiz o stilleri denemek ve bunu yaparken de hasta olmamak için harika bir fırsat.

Bireysel olarak beni en çok heveslendiren ve soğuk havayı sevdiren kış trendlerinin belki de en göz alıcısı Uzun Manto modası.

uzun-manto-1
Bu sene diz hizasını geçen, hatta ayak bileklerine kadar uzanan bu mantolarla tanıştık, buluştuk ve onları pek sevdik. Sokak modasının vazgeçilmez unsurundan biri haline gelen bu uzun mantolar, salaş ama bir o kadar iddialı bir stil elde etmemize yardımcı oluyor.

uzun-manto-2
Yaratmak istediğiniz bu rahat ama şık tarza en çok eşlik eden renkler ise grinin bin bir tonu ile olmazsa olmaz siyah ve beyaz. Stilletto ve dar kotların yanı sıra, bol kazak ve spor ayakkabılar ile de rahatça kombinleyebileceğiniz bu mantolar, sizi her halinizle tarz yapan adeta sihirli bir değnek !

uzun-manto-3
Kışın en iddialı trendi olan bu uzun manto akımına geç olmadan siz de bir şans verin ve bu güzel havalarında üşüme riski olmadan giyebileceğiniz birbirinden güzel bu uzun mantolardan kısa sürede bir adet edinin !

uzun-manto-4
uzun-manto-5uzun-manto-6

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here