Anasayfa Moda Gelinlikler Size Özel Gelinlik Fikirleri :)

Size Özel Gelinlik Fikirleri :)

687
0
PAYLAŞ

Yaz mevsiminin artık kapımıza gelmeye karar vermediği şu zamanlarda evlilik mevsimi de bir nevi açılmış oluyor. 2015 ilkbahar-yazını hayatının en mutlu anları kaydetmeye hazırlanan güzel kızlarımız için bazı küçük fikir parıltıları paylaşmak istiyorummm :)

Eğer doğal saf güzelliğinizi yansıtmak istiyorsanız bu sade ama ışıltılı modeller tam size göre bayanlar.Peri kızı gibi görünmeye hazır olun :* İster kumsal partisi, ister bahçede küçük törenler, isterseniz de kır düğünlerinde boy gösterecek olun bu tarz tam size göre !

Elbise tarzı sade gelinliklerden hoşlanmayan en özel günlerinde kendilerini prensesler gibi hissetmek isteyen, kabarık balo giysilerini andıran gelinlik sevenler için de tabi ki pek çok fikir mevcut. Büyük ihtişamlı düğünlerde gece ışıklar altında daha da parlamak sizin hakkınız. İşte prenseslerimiz için seçeneklerimiz <3

Bazılarımız ise düğün seremonilerinde tıpkı balerinler gibi kısa tütüyü andıran gelinlikler giymeyi tercih ediyorlar. İşte biraz değişiklik iyidir diyip klasik tarzdan kaçan gelinlerimize kaçamak fikirler ;)

 

Tabi ki renk ve desenlerden evlenirken bile vazgeçmeyenlerdensenizzz sizin için de fikir ipuçlarımız mevcut :)

 

O en güzel gününüzde mutlu bir düğün ve masal gibi bir hayat dilerim :) Umarım yardımcı olabilmişimdir :)

 

 

PAYLAŞ
Önceki yazı2015 Pareo Modelleri
Sonraki yazıDizilerin Starları; Aksesuarlar
Ece GÖNDEN
Ne anlattığımı merak ettiyseniz eğer hadi gelin yakından bakın ;)

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here