Anasayfa Moda Aksesuarlar Yaz Takısı Halhal

Yaz Takısı Halhal

1995
0
PAYLAŞ

Baharın yavaş yavaş kapımızı çaldığı, güneşin yüzünü göstermeye başladığı hepimizin aklının deniz, kum ve güneş olduğu bugünlerde yazı hatırlatan bir takıyı yazıyorum bu yazımda. Halhal en sevdiğim en çok kullandığım yaz takılarından.

Sadece deniz kenarında değil kırmızı halı şıklığında da boy gösteren halhalın çok çeşitli modelleri bulunuyor. Örgü, spor, zarif, abartılı modellerinde aralarında bulunduğu halhal modelleri arasında seçimler yapılırken dikkat edilmesi gereken doğru ayakkabı veya terlik tercih edilmesi ve özellikle de bileğin açıkta bırakılması.

İnternette edindiğim bilgilere göre Doğu yörelerinde genç kızların ençok kullandığı takılardan biri olan halhal nişan yüzüğü gibi kullanılıyor ve bu kızın sahibi var anlamına geliyor.

Hintli genç kızların da en gözde aksesuarlarından biri olan halhalın en çok gösterişli modelleri tercih ediliyor.

Zevkli seçimlerin, şıklığın tamamlayıcısı olan halhal bir zamanların en çok dinlenilen şarkılarından birine ilham olmuş, Barış Manço’nun eşsiz sesiyle kulaklara yer etmiştir.

Biraz Nostalji yapalım, halhal modellerini incelerken kulaklarımızın da pasını silelim  :)

PAYLAŞ
Önceki yazıTrend: Fanny Pack – Bel Çantası
Sonraki yazıKüçük Ama Etkisi Büyük Çantalar
Özdem Zaloğlu
1980, İstanbul doğumludur. Okumayı, gezip görmeyi, fotoğraf çekmeyi , yeni olan her şeyi seven, meraklı, araştırmacı, bireysel gelişime önem veren, orman mühendisi lojistik uzmanıdır.

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here