Anasayfa Moda Kombinler Vintage ile Marjinalliği Yakala

Vintage ile Marjinalliği Yakala

463
0
PAYLAŞ

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageGünümüz modasına  baktığımız zaman  eskiye dönüşün modernleşmiş halini yansıttığına tanık olmaktayız.

   Bizleri gerek giyim kuşam gerekse dekorasyon fikirlerimizde “yeniyi götür eskiyi getir” kozmosunun bulunduğu bir düşünce akımına yönlendirmektedir.

       Biz kadınlar modayı her haliyle seviyoruz; fakat hepimizin içsel dünyasında kendine ait bir tarzı olduğunu kabul etmek yadsınamaz bir gerçektir.

 Vintage’ın çokça yer aldığı günümüz stilinde bunu biraz daha farklı yansıtan tasarımcıları sevgiyle  anıyoruz. Ulyana Sergeenko vintage tarzını kendi stiliyle birleştiren şahane bir tasarımcı olarak karşımıza çıkmaktadır. Kendi stilini  babushka stili olarak adlandırdığını görmekteyiz. Babushka Rusçada babaanne anlamına gelmektedir. Tasarımlarına ve stiline baktığımız zaman bunu rahatlıkla hissedebiliyoruz.

      İnce bel hatlarını ortaya çıkaran, danteli ve tülüyle romantik hava yakalayan bir stile sahip Ulyana. Stilini kullandığı aksesuarlarla da tamamen yansıtmaktadır. Hem bu kadar vintage stile sahip olup hem de marjinal olmaya hazırsanız Ulyana Sergeenko vazgeçilmezleriniz arasında olacaktır.

Şimdiden gardroplarınızda yeninin yerini eskinin alacağını hissediyoruz.:)

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here