Anasayfa Blog Trend Alarmı: Tulumlar

Trend Alarmı: Tulumlar

1308
2
PAYLAŞ

En son 90’larda aşırı popüler olan tulumlar, büyük markaların defileleri sayesinde son 2 sezondur tekrar yükselişe geçti. O zamandan beri de yavaş ama emin adımlarla herkesin dolabında yer almaya başladı. Ben de hepimizin birer tane edinmesi gerektiğini düşünüyorum çünkü kesinlikle çabasız, rahat ve sahip olabileceginiz en havalı parçalardan biri. Birçoğumuz tulumlara karşı önyargılıyız ama birkaç taktikle onu dolabımızdaki en cool parçaya dönüştürebiliriz. Bu arada tulum giymenin cesaret gerektirdiğini düşünenler de yok değil çünkü tarz olarak tomboy diye adlandırılan birazcık maskülen bir havaya sahip. Ben tutumların sahip olduğu bu umursamaz ve rahat havaya bayılıyorum ama isterseniz siz bu havayı yumuşatabilirsiniz.

Şimdi tutumları nasıl giyebileceğimizi keşfedelim.

Şort tutumların içine büstiyer ya da crop-top denilen kısa bluzler giyip altına bilekte botlar giyerek rocknroll bir havaya bürünebilirsiniz.

Daha cool bir hava yaratmak içinse bol bir t-shirt ya da sweatshirtle giyip ayağınıza da düz lastik ayakkabılardan giyebilirsiniz.

 

Pantolon tutumları ise stillettolarla kombinleyerek daha seksi görünebilirsiniz.

Sıradan gibi duran bir tulumla istediğiniz kadar farklı tarz yaratmak sizin elinizde :)

2 YORUM

  1. Tulum sanırım en son ilkokula giderken giyiyordum yazları, yazlıkta. Aradan seneler geçti ve paylaştığınız kombinlerdeki kadınlar çok tatlı gözüküyor :) Hemen araştırıp yaz için kendime de bi tane alacağım teşekkürler Seda hanım :)

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here