Anasayfa Moda Koleksiyonlar Tarzı İle Büyüleyen Alexander McQueen!

Tarzı İle Büyüleyen Alexander McQueen!

731
0
PAYLAŞ

alexander-mcqueen-koleksiyon.9

İngiliz moda tasarımcısı ve desinatör olan Alexander, 1969 tarihinde Londra’ da doğdu. 2010 yılında ise öldü.
McQueen, 1996’ dan 2001’ e kadar Givenchy’ de baş tasarımcı olarak çalıştı, daha sonradan ise kendi ismi altında arkasını ve koleksiyonlarını oluşturmaya devam etti. Moda da çok başarılı olan McQueen’ e dört yılın Moda Tasarımcısı ödülü ve uluslar arası Tasarımcı ödülünü kazandı. McQueen modaya üç kız kardeşi ile elbiseler dikerek başladı. Sonrasında ise moda tasarımcısı olmaya karar verdi. Alexander McQueen açık bir şekilde gey olduğunu her koşulda ifade etmiştir. Kendisi bunu ‘’ kendimden, cinselliğimden ve saklayacak bir şeyim olmadığından eminim.’’ Sözleri ile açıklamıştır. Çok sayıda uyuşturucu aldığı ve mutsuz olduğu için evinde kendini asması ile hayatını sona erdirdi.

Muhteşem tasarımlara imza atan McQueen , koleksiyonlarında Gothic tarzı oldukça benimsemiştir. Bir çok ünlü ismin, tasarımları zevkle taşıdığı ‘Alexander McQueen’ koleksiyonlarında bazılarını gelin hep birlikte inceleyelim;

alexander-mcqueen-koleksiyon.kapak

alexander-mcqueen-koleksiyon.1

alexander-mcqueen-koleksiyon.2

alexander-mcqueen-koleksiyon.3

alexander-mcqueen-koleksiyon.4

alexander-mcqueen-koleksiyon.5

alexander-mcqueen-koleksiyon.6

alexander-mcqueen-koleksiyon.7

alexander-mcqueen-koleksiyon.10

Sevgilerle

PAYLAŞ
Önceki yazıFirst Dates; İlk Randevu Taktikleri!
Sonraki yazıİlkbahar Sezonu için Olmazsa Olmaz 20 Parça
Makine yapı ressamlığı ve konstrüksiyon mezunu, blog yazarlığı yapmakta ve kendi kitabını oluşturmakta. şuan ise Plato Myo' da Moda tasarımcısı olup kendi markasını oluşturmak için yol almış durumda. Tarzımı belirlemiyorum çünkü Moda; üstünde küçük oyunlar oynayacağınız bir oyundur.

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here