Anasayfa Ünlüler Stil İkonları Dosyası: Rosie Huntington Whitely

Stil İkonları Dosyası: Rosie Huntington Whitely

365
0
PAYLAŞ

O biiir İngiliz, O biiiir stil ikonu. Evet stil ikonları dosyamın ikinci kısmında sizlere yine İngiliz bir model olan bir çoğunuzun da tanıdığı Rosie Huntington Whitely’yi tanıtmak istiyorum . Başarılı bir modellik kariyerinin yanında oyunculukta da şansını deneyen Rosie, günlük hayatındaki kendine özgü stiliyle de beğeni topluyor.

Evet birazda hayatından bahsedecek olursak, modelliğe başlaması 2003 yılında Tavistock Collage Profile Model Management tarafından keşfedilmesiyle olmuştur. İlk modelik deneyimi Levi’s reklamı için olmuştur. Kariyerindeki kırılma noktasını ise Teen Vogue’a kapak olduğunda yaşamıştır. Bunun ardından moda otoriteleri tarafından ”yeni Kate Moss” olarak adlandırılmış ve Victoria’s Secret anlaşması ise hemen ardından gelmiştir. Sonrasını ise zaten az çok biliyorsunuz .

Stiline gelecek olursak, moda otoriteleri tarafından yeni Kate Moss olarak adlandırılmasında stilinin de belli bir payı olduğunu düşünüyorum. Özellikle kırmızı halı da şık olmadığı bir zaman hatırlamıyorum diyebilirim. Kırmızı halıda daha özenli ve şık gördüğümüz Rosie’yi  günlük hayatında ise daha biraz daha bohem ve rahat bir tarzla görüyoruz. Skinny jeanler, bootieler ve disket ve fötr şapkalar, bolca takılar tarzının vazgeçilmezleri. Kesinlikle zorlama durmayan çok kendine has bir havası olan bir tarzı var bence. Lafı daha fazla uzatmadan sizleri görsellerle baş başa bırakıyorum.

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here