Anasayfa Moda Makyaj Sizi Farklı Yapan Gözleriniz Olacak

Sizi Farklı Yapan Gözleriniz Olacak

1593
2
PAYLAŞ

Her kadının doğal güzelliği vardır ancak makyaj kadınlarının güzelliklerine güzellik katan bir uygulamadır. Tabi dozunda, giyilen kıyafete uygun ve o günkü ruh haliniz de önemlidir bu tür durumlarda.

Bana makyaj denince benim aklıma çarpıcı güzellikte gözler geliyor. Nedeni ise istatistiksel olarak da belirlenmiş olan gözlerin ilk dikkat çeken organ olmasıdır.

Şimdi bakalım nasıl göz makyajı yapılır; farların, eyelinerların, rimellerin gözlerimizdeki etkisini görelim :)

gece makyajı 1
gece makyajı 1

İlk olarak gece makyajından biraz gösterelim. Işıltı böyle gecelerde vazgeçilmezdir. Teniniz ve gözlerinizin rengine göre bir renk seçerek gece boyu gözlerin üzerinizde olmasını sağlayabilirsiniz.

Burada gold ve kahverenginin kombinasyonu görülürken alttaki fotoğrafta siyah ve gold kombinasyonu mevcut.

gece makyajı 2
gece makyajı 2

günlük gözler

Gündüz çok rahat kullanabileceğiniz bir diğer göz makyajı örneği ise turkuvaz rengidir. Hemen her göze uyum sağlayan bir renktir.

duru bakışlar

 

Sadece bir rimel ve çok ince çekilmiş bir eyeliner ile gözlerinize masumiyet veren bakışlar ve canlı renkte bir ruj ile yüzünüze canlılık verebilirsiniz:)

dumanlı gözler 1

 

dumanlı gözler 2

 

Ve asla vazgeçilmeyen vazgeçilmemesi gereken dumanlı gözler. Bu fotoğrafta uygulanış adımlarını takip ederek hep merak ettiğiniz ve yapmak isteğiniz dumanlı gözleri elde edebilirsiniz. Güzel bakışlar üzerinizden ayrılmasın :)

Son olarak yazıma bonus bir fotoğraf ile son vermek istiyorum :)

bonus
bonus

2 YORUM

  1. Gold ve siyah uyumunu çok beğendim fakat mavi bir göze yakışır mı bilemedim? Yardımcı olursanız sevinirim, teşekkürler :)

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here