Anasayfa Ünlüler Sıcak, Samimi, İçten Bir Stil İkonu: Sienna Miller

Sıcak, Samimi, İçten Bir Stil İkonu: Sienna Miller

919
0
PAYLAŞ

Dünyada Stil İkonu olan kadınlara baktığımda, her birinin farklı tarzda karizmaları olduğunu fark etmişimdir.Giyim stillerinden öte, sahip oldukları ışıktır dikkatimi çeken. Çünkü giysiler onları değil, onlar giysileri taşırlar, bir bütün olarak etkileyici görünürler.

Bu özel kadınlardan biri de benim favorim Sienna Miller, 28 Aralık 1981 Doğumlu, oyuncu, model, moda tasarımcısı, genellikle bohem akımın temsilcisi olarak görülse de, aslında bana göre eklektik bir tarzı var.İlk dikkatimi çekmesi yakışıklı aktör Jude Law ile oynadığı “Alfie” filmindeki rolü ile olmuştu.Daha sonra 60 ların stil ikonu, Edie Sedgwick’in hayatını anlatan “Factory Girl” filmi ile dikkat çekmiştir.

Samimi, içten, kendi için giyinen bir kadın, asla kasmıyor, gücünü o güzel gülüşünden alıyor gözleri ile gülen, gerçek kadınlardan, yapmacıklıktan uzak, baktığınızda dürüst geliyor. Çuval giyse yakışır denen tiplerden…

Eğer ilham kaynağınız Sienna Miller ise benzer parçalar ile stil yaratmanız zor olmaz, çünkü günlük  ve kolay parçaları güzel bir şekilde kombinlediğini görülmektedir.

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here