Anasayfa Moda Etekler Sezonun En Güzeli: “Kot Etek”

Sezonun En Güzeli: “Kot Etek”

1388
1
PAYLAŞ

İstisnasız her sezon, her mevsim her şeyle kombinleyebileceğimiz en güzel şeylerden biri de kot eteklerimiz. Bu eteklerin uzunu da, kısası da, yamalısı da, açık rengi de, koyu rengi de her sezon sizi bir adım öne çıkaracak kadar, hem şık hem de spor gösterecek kadar güzel ve abartısız eteklerdir. Gideceğiniz her mekana da yakışacağını garanti edebilirim :) Şu sıralar özellikle önü düğmeli modellerin revaçta olduğu kot eteklere bayılmayan kadın yoktur sanırım.

kotetek5

kotetek34

kot etekk1

İster sandaletle, ister babetle, ister spor ayakkabı, ister çizmeyle kombinleyebileceğiniz kot eteklerin üzerine de ne giyerseniz giyin yakışıyor. Kışın istediğiniz herhangi bir kazakla, yazınsa basit bir tişörtle kolayca kombinleyebilirsiniz.

kotetek4

kot etek

kotetek9

kotetek

kotetek2

Eklemeden geçemeyeceğim bir şey var; bu yazın kot eteklerin de en çok yırtık, yamalı ve uzun ama derin yırtmaçlı modellerini göreceğiz; demedin demeyin :)

kotetek1

kot etekk

kot etek4

Kot eteklerin neredeyse hiç kullanılmayan modellerinden birinden bahsetmek istiyorum; uzun kot etekler. Çoğumuz bunun nasıl bir şeyle kombinlemesi gerektiğini bilmediği için kullanmıyor.

Uzun kot eteklerin üzerine en çok yakıştırdığım şeylerden biri kısa tişörtler diğeri ise büstiyerler.

kotetek99

kot etek55

Ama eğer siz bunları kullanamıyor ya da kullanmak istemiyorsanız başka bir öneri olarak; gömlekler ve uzun kollu tişörtlerle de kombininize şıklık katabilirsiniz.

kot etek11

kot etek22

kotetek55

Söylediğim ve gösterdiğim gibi, kot etekleri her an her şeyle kombinleyip giyebilirsiniz. Umarım kombin önerilerimi ve gösterdiğim modelleri beğenmişsinizdir, yaptığınız kombinleri güzel günlerde giymeniz dileğiyle :)

1 YORUM

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here