Anasayfa Blog Sevgililer Günü İçin Romantik Planlar

Sevgililer Günü İçin Romantik Planlar

2125
0
PAYLAŞ

Sevgililer günü geldi çattı! Soğuk şubat ayının belki de en sıcak günü olan 14 şubat, kimileri için yılın en güzel ve önemli günüyken, kimi içinse “ay çok saçma, tam bir tüketim çılgınlığı”. Tabii bir de “biz evliyiz, sevgili değiliz”ciler var. Hangi fikirde olursak olalım dünyada kabul gören bugün için, içimizi ısıtacak romantik öneriler verelim, karar okurlarımıza kalsın :)

Son derece lüks bir kaçamak. Dünyaca ünlü bir otelin Paris ayağı... Eyfel Kulesi manzarasını dolu dizgin yaşayabileceğiniz müthiş bir balkonda çok romantik bir yemek.
Son derece lüks bir kaçamak. Dünyaca ünlü bir otelin Paris ayağı… Eyfel Kulesi manzarasını dolu dizgin yaşayabileceğiniz müthiş bir balkonda çok romantik bir   akşam yemeği. Hatta gün içinde bir Paris turu da sıkıştırırsanız tadından yenmez.
Romantizm denince akla ilk gelen yerlerden biri. Venedik ve harika su kanalları. Bir de sevgililer günündeyse...
Romantizm denince akla ilk gelen yerlerden biri. Venedik ve harika su kanalları. Bir de sevgililer günündeyse…
Biraz lüks devam ediyoruz :) Yunanistan'ın en sevimli adalarından biri olan Santorini kıyıları. Gün batımından sonra, deniz kenarında bir çardak altı. Bir de mum ışığı varsa...
Biraz lüks devam ediyoruz :) Yunanistan’ın en sevimli adalarından biri olan Santorini kıyıları. Gün batımından sonra, deniz kenarında bir çardak altı. Bir de mum ışığı varsa…

 

Herkes yurtdışına gidecek değil ya! Biraz da bizden devam edelim. Kapadokya'da gün doğumunda yapılan bir balon gezisinden sonra, romantik ve otantik otellerden birinin terasında yapılacak bir kahvaltıdan daha keyifli bir şey var mı?
Herkes yurtdışına gidecek değil ya! Biraz da bizden devam edelim. Kapadokya’da gün doğumunda yapılan bir balon gezisinden sonra, romantik ve otantik otellerden birinin terasında yapılacak bir kahvaltıdan daha keyifli bir şey var mı?
İllaki çadırı asmamıza gerek yok :) İster bir arka bahçede olsun, ister salonun ortasında, ister bir çayır çimende... Ne kadar da tatlı görünüyor değil mi?
İllaki çadırı asmamıza gerek yok :) İster bir arka bahçede olsun, ister salonun ortasında, ister bir çayır çimende… Ne kadar da tatlı görünüyor değil mi?
Hadi biraz hayal dünyasından çıkalım. Her bütçeye uygun son bir fikir. Evimizin en rahat köşesine geçelim. Güzel bir akşam yemeği hazırlayalım biraz mideye hitap edelim. Yakalım mumları ve bu güzel günün keyfini bir bardak şarapla çıkaralım :)
Hadi biraz hayal dünyasından çıkalım. Her bütçeye uygun son bir fikir. Evimizin en rahat köşesine geçelim. Güzel bir akşam yemeği hazırlayalım biraz mideye hitap edelim. Yakalım mumları ve bu güzel günün keyfini bir bardak şarapla çıkaralım :)

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here