Anasayfa Moda Saçlar Sarı Saçlardan Griye

Sarı Saçlardan Griye

2126
0
PAYLAŞ

Yeni trend olan gri saç rengi şimdilerde oldukça yaygınlaştı. Sokak modasında bile görebildiğimiz gri renk tarz ve iddalı… Sarı saçların out, gri renklerin in olduğu bir yaza giriyoruz. Önceleri sadece tv lerde gördüğümüz gri saç rengi artık sokak modasında da fırtınalar estiriyor…

Sarı saç herkese yakışmazken bugün 10 kadından 9’unda görebiliyoruz. Gri saçın hayatımıza girmesiyle sarı saçların azalacağını umuyorum. Siz de bu yazın modasına ayak uydurup tarz olmak istiyorsanız gri renge geçiş yapabilirsiniz.

Gri saç rengi her tene yakışmazken tonlarıyla sarı saçtan daha kullanılabilir olduğu bir gerçek. Gri saç birçok tonuyla alternatif sunuyor insanlara… Sarı saç gibi kişiyi solgun gösteren gri saç rengi hele ki soluk benizliyseniz mutlaka makyaj istiyor. Oldukça nötr bir renk olan griye makyaj şıklık ve hava katıyor. Bu saç renginin en güzel yanı çok solgun bir yüze daha koyu gri uygulanabiliyorken, daha açık grilerde bir alternatif olabiliyor farklı ten renklerine.

Artık ombreler, balyajlar bile gri renge döndü… Hatta dip renklerde de küllü renkler kullanılarak grimsi bir hava yaratılabiliyor. Tamamen gri saçın oldukça iddalı olduğunu düşünüyorsanız ombre ya da balyajla da bu stili yakalayabilirsiniz.

Gri saç image image image image image

Bu moda sarı saç kadar uzun sürer mi bilmem  ama sıkıldığımız sarı saçlardan kurtulabilmek için güzel bir alternatif gibi görünüyor .

Haydi kızlar sarılardan grilere geçişle stil sahibi günler …D.A.

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here