Anasayfa Güzellik Saçlarınıza Karanfil Mucizesi Değsin

Saçlarınıza Karanfil Mucizesi Değsin

617
0
PAYLAŞ

Karanfil deyip geçmeyin… O kadar çok faydası var ki saymakla bitmiyor. Antiseptik etkisiyle mikrop kırıcı, bağışıklık güçlendirici, sindirimi kolaylaştırıcı ve daha birçok faydası var. Bu faydalarından benim de en son dönemde inanılmaz yararlandığım bir özelliğinden bahsetmek istiyorum.

Uzun zamandır saçlarımda dökülme ve seyreklik sorunuyla başetmeye çalışırken bir sürü ilaç, karışım tarifleriyle karşılaştım. Ancak benim aradığım şey, daha doğal bir tedavi şekliydi. Ve bakın ne buldum?

Bir avuç karanfili, 2 su bardağı suya koyup 5 dakika kaynatıyoruz. Bu karışımı ağzı kapaklı cam bir kavanoza koyup, karanlık bir yerde 3 gün bekletiyoruz. 3 gün sonunda, bu siyaha dönüşmüş sudan, spray şeklindeki bir şişeye doldurup haftada en az 4 gün saç diplerimize sıkıp masaj  yaparak kullanıyoruz. En az 3 ay kullanımda dökülmüş olan saçlarınızın büyük oranda çıkmaya başlandığını göreceksiniz. Eğer saç dökülmenizin nedeni, tiroid ya da başka bir sağlıksal probleminizden dolayı değilse, bu yöntemle umarım siz de birçok insan gibi saçlarınıza kavuşacaksınız. Bu konuda Dr. Ender Saraç’ın ve Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu’nun da tavsiyesini okumuştum ve kendim kullanıp doğruluğuna emin oldum.karanfil-1024x768 baharat

Sağlıklı, gür ve parlak saçlara kavuşmanız dileğiyle…

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here