Anasayfa Güzellik Saçları Açan Doğal Yöntemler…

Saçları Açan Doğal Yöntemler…

984
0
PAYLAŞ

 

Papatya Suyu İle Saç Rengini Açma: Bilinen en ünlü yöntemlerdendir. Bir bardak Suyun içerisine, bir avuç papatya atın. Ve daha sonra kaynatın. Suyun biraz ılınmasını bekleyin. Suyu süzün. Ve süzdüğünüz suyu, saçlarınıza sürün. Bundan sonra, güneşte beklemeniz gerekiyor. Saçınız kuruyana kadar güneşin altında kalın. Hatta daha etkili bir sonuç için, daha uzun süre de bekleyebilirsiniz. Kuruduktan sonra ise saçlarınızı durulayın. Bu işlemi bir kere yapmanız yeterli değildir. İki günde bir yapın. Ve üç hafta boyunca da devam ettirin. Saçlarınız iki üç ton kadar açılacaktır. O renk değişimi de kalacaktır.

 

 

papatya

Limon İle Saç Rengini Açma: Limon suyu ve saf suyu karıştırın. İkisinin de aynı miktarda olmasına dikkat edin. Bu karışımı saçınıza sürün ve güneşe çıkın. Üç dört saat kadar güneşin altında beklemeniz yeterlidir. Saçlarınızın bir iki ton açıldığını göreceksiniz.

 

limonla-sac-rengi-acma

Sirke İle Saç Rengi Açma: Sirkeli suyunuzu, her duştan sonra kullanabilirsiniz. Durulama kısmında, saçınızı sirkeli su ile durulayın.

 

sirke-ile-sac-rengi-acma

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here