Anasayfa Moda Saçlar Saç Trendi: Bob Lob

Saç Trendi: Bob Lob

3411
2
PAYLAŞ

Son zamanlar da trend haline gelen saç kesimi… Her yüze uyum sağlayacak çok çeşitli bir saç kesim modeli. Bob ve uzun bob (lob) olarak adlandırılıyor. Biz kızlar; saçlarımızın uçlarından aldırırken bile milim milim kestirsek de, bu kesime şans verilir diye düşünüyorum.

Eğer yakın zamanda saçlarınızı kestirecekseniz lob saç kesimini deneyebilirsiniz. Aslında bu Bob saç kesimini yıllar yıllar önce kullanan, öncüsü Victoria Beckham. Hatırladınız dimi :)

Eminim bir çoğumuz denemiş, aaaa o bob kesimiydi? dediğinizi duyar gibiyim :)

imageAma gerçekten havalı, şık, kendinden emin, abartısız bir saç kesimi. Maşa, fön, köpük ile de kolay şekil verip, muhteşem bir stil yakayabilirsiniz…

Bu akıma Katy Perry, Keira Knightley, CharlizeTheron, Gwyneth Paltrow, Jessica Alba, Rihanna da kapıldı. Ve bu popüler saç kesimine son kapılan uzun, siyah, hacimli saçlarına hayran olduğum(uz) Kim Kardashian.

Kestirdiği saçlarını instagramda paylaşan Kim’ e ben çok yakıştırdım. Peki sizce nasıl olmuş?

image

Bu yazımdan sonra ” tamamdır bende kestiriyorum” diyorsanız hadi size ilham verecek ünlülerin bob ve ya lob saç kesimi modellerine bir göz atın :)

2 YORUM

  1. Uzun saçlarımı gizli bir toplama ile Bob kesim saça benzetiyorum :)) zaman zaman böyle kullanıyorum. Farkettim de bob kesimi seviyorum galiba ama sanırım kestirmeye cesaret edemediğimden böyle yapıyorum. Ayşegülcüm yazını çok beğendim ve bir şey sormam gerek.. saçlarım ince telli, az ve çabuk sönüyor..ve şu aralar saçlarımı kestirmek istiyorum ve Bob kesime ne dersin? ;)

    • bob kesimin en çok yakıştığı saç tipi ince telli saçlar… Amaç daha hacimli göstermek.. Ve sonuç çok başarılı oluyor.. edacım sen gizli bob kullanıyormuşsun , eğer ilerde denemek istersen eminim bob yada lob kesim sana çok yakışır ;) beğenmene sevindim :) sevgiler…

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here