Anasayfa Moda Saçlar Renkli Saç Trendindeki Yenilikler

Renkli Saç Trendindeki Yenilikler

2728
0
PAYLAŞ

Amerika ve Avrupa’da bir kaç yıldır çok moda olan renkli saçlar, şu ara ülkemizde yaygınlaşmakta hız almış durumda. O kadar güzel olanları var ki, en tutucumuz bile geçici dahi olsa denemek istiyoruz bize yakışan bir rengi saçımızda. İster bütün boyalı, ister ombre şeklinde sadece uçlarda, ya da bir kaç tutam röfle şeklinde kullanabiliriz. Renk seçerken de sevdiğimiz renkten daha çok, tenimize hangisi gider onu test edip de karar vermeliyiz.

Gözlemlediğime göre mor genelde her tene gidiyor, turkuaz da öyle, pembe sarı saçta muhteşem duruyor, zümrüt yeşili ise koyu saçlarda harika bir yansıma yaratıyor. Piyasada kalıcı ve geçici boya çeşitleri var. Kalıcı olanların en iyisi Manic Panic, burda dikkat etmemiz gereken zemin rengimizin bir kuaförde açılmış olması gerekiyor, yoksa istediğimiz renkten daha koyusu ile karşılaşabiliyoruz. Ayrıca renkli saç boyaları normal boyalardan biraz daha çabuk akıyor ve alttan turuncuya çalan bir renk çıkıyor, daha sık yenilemek gerekebilir, ama bu marka diğer yarı kalıcı boyalardan biraz daha iyi. Ben geçici bir şeyler isterim diyenler için saç tebeşirleri var, ama onlar bir tam gün bile dayanmıyor, ve saçı sertleştiriyor, yine de günlük kullanım için fena sayılmaz.

Gelelim benim en sevdiğim ürüne Loreal Hair Chalk. Bu ürün sıvı geçici bir boya, iki yıkamada saçtan çıkıyor, ve en önemlisi saç renginizi açmaya gerek olmadan istediğiniz rengi veriyor, Sonuç sizin yaratıcılığınıza kalmış,kolay uygulanabilir olması ve geçici olması büyük kolaylık sağlıyor, daha önce cesaret edemeyenler için güzel bir ürün. Ama tabii ki Manic Panic in renk skalası daha geniş. Seçim yapmanıza yardımcı olacak çeşitler ile yazımı bitiriyorum. Çok renkli bir bahar bizi bekliyor.

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here