Anasayfa Moda Aksesuarlar Postacı Çantası Modelleri

Postacı Çantası Modelleri

5378
1
PAYLAŞ

Postacı çanta modası nostaljik esintilerle geçmişten günümüze gelen bir aksesuar olmakla birlikte bu sezona damgasını vuracaktır. Bu moda akımı vintage tarzının günümüze yansıması olarak karşımıza çıkarken özellikle eskiye özlem duyanlar için en ideal tercihlerden biri olacaktır. Postacı çanta modelleri sezonun en moda tasarımlarından biri olarak dikkat çekerken adını gerçektende eski posta dağıtıcılarının kullandığı modellerden almıştır. Bu çantalar modern malzeme ve kesim farklılıklarıyla yeniden yorumlanırken özellikle gençler ve kendini daima genç hisseden bayanların yanlarından ayırmak istemeyecekleri parçalardan olacaktır.
postaci-canta-modelleri-3

Yeni sezon postacı çantaları bu sezonun bir diğer trendi Oxford tarzı ile de benzerlikler gösterirken omuz askısı modeliyle kolay taşınabilirliğiyle bayanların seçimlerinde bu parçanın öne çıkmasını sağlayacaktır. Postacı çantalar standart bir büyüklüğe sahip olarak tasarlanırken deri, kumaş ve  süet gibi malzemeler kullanılarak bayanların beğenisine sunulmaktadır.
postaci-canta-modelleri-1

Vintage tutkunları için ise yıpranmış modellerinde koleksiyonun en ilgi duyulan tarzlarından biri olacaktır. Postacı çantaları genelde iki kemerli toka bağlama şekliyle dikkat çekerken bakıldığında kitap sığacak bir alana sahip olan bu modelleri bayanlar günlük giyim kıyafet seçimlerini tamamlamak için tercih edebilirler. Bu çantalar oldukça rahat bir görünümde koleksiyonları süslerken postacı çantaların küçük boyutta olanları da oldukça rağbet görüyor. Genelde spor ağırlıklı olan modelleri ve tarzlardan biri olan askeri tarz giyinmeyi seven bayanlara göre farklı tasarımlarıyla koleksiyonlarda siyah, kahve, vizon mavi, pembe gibi renk tonlarıyla bayanların beğenisine sunuluyor.

Postacı çanta modelleri spor bir görünümle hazırlanması nedeniyle günlük yaşamınızdaki kıyafetlerinizle uyum sağlarken çalışan bayanlarında taşınabilir bilgisayarlarının ve evraklarını alabilecek kapasitesiyle tercih edilebilmektedir.

Postacı çanta modası
sezona damgasını vururken sizde trendlerden geri kalmamak adına mutlaka bu modeli yanınızdan eksik etmemelisiniz.

postaci-canta-modelleri-2

PAYLAŞ
Önceki yazıBilezikleriniz Konuşulsun!
Sonraki yazı%100 Postal mı? Evet!
Nur Candan Okyay
90'lı yılların kız çocuğu / Hobileri hep amatör / Kalbi temiz bir felsefeci (henüz mezun olamasamda) / Ha bir de bana sorarsanız eğer , " Moda" demek bir kadın için tutku demek.

1 YORUM

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here