Anasayfa Moda Plajlarda Olmazsa Olmaz Aksesuarlar…

Plajlarda Olmazsa Olmaz Aksesuarlar…

510
0
PAYLAŞ

 

Yaz geliyor ve hepimiz şimdiden tatil hayalleri kurmaya başladık bile! Kimimiz için tatile çıkma vakti çok yakın, kimimiz ise şehrin sıcağını biraz daha çekeceğiz. Tatil denilince hepimizin aklına deniz – kum – güneş üçlüsü geliyor kuşkusuz olarak! Pek, plajların tadını çıkardığımız bu zamanlarda, yanımıza hangi aksesuarları almalıyız.

Güneş gözlüğü: Tatilin olmazsa olmazlarından biri, güneş gözlüğüdür. Güneşin zararları ışınlarından korunmak için, mutlaka bir tane güneş gözlüğü edinin. Hem şık bir gözlükle, sahilin en havalı kişisi olabilirsiniz.

 

plaj-gozluk

 

Şapka: Sıcak yaz günlerinde, güneşten korunmanın en pratik yollarından biri de, şapka takmaktır. Birbirinden farklı modelleri, elverişli ve şık bir biçimde kullanmaya bakın. Atalarımızın da dediği gibi ‘Ayağını sıcak tut, başını serin!’

 

plaj-sapka

 

Pareo: Kadınların plajdaki vazgeçilmez aksesuarlarından biri de, pareodur. Mayolarınızın ya da bikinilerinizin üzerine tamamlayıcı unsur olarak, bu şık ve aynı zamanda kullanışlı parçayı eklemeniz, sahilde size artı puan kazandıracaktır.

 

pareo

 

Plaj terliği: Sıcak kumların ayağınızı yakmasını istemiyorsanız, birbirinden renkli terliklerden birini edinin.

 

plaj-terlikler

 

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here