Anasayfa Moda Aksesuarlar Okula Dönüş Final- Bölüm 7: ” Kolej Aksesuarları”

Okula Dönüş Final- Bölüm 7: ” Kolej Aksesuarları”

1049
3
PAYLAŞ

Okula dönüş dosyası, 7. yani son bölümle bugün kapanıyor kızlar. Final bölümü için sizin de hoşunuza gideceğini düşündüğüm Kolej Aksesuarları’ nı seçtim. Bildiğiniz gibi bu sezonun Kolej Aksesuarları çok fazla revaçta. Günlük olsun, abiye seçimlerde olsun kıyafetinize uygun olarak tamamlayacağınız kolej bantları tamamlayıcı özelliği ile takı ihtiyacınızı da karşılıyor. Benim öncelikli fikrim bant mı taç mı tercih edeceğinizi saç modelinize göre ayarlamanız olacak. Düz saç kullanacaksanız her model taç ya da bant gidebiliyor ama bence düz saçlara daha çok ince bantlar veya daha zarif taç modelleri daha fazla yakışıyo. Bant dediğimiz modeller daha çok hafif dalgalı, hacimli veya krepeli saçlara daha fazla gidiyor bence. Çünkü bant modelleri daha eski tarzları yansıttığından dalgalı saçla kullanımının daha uyumlu olacağı kaanatindeyim.

Bant ve taç tercihleri kafanızı karışıyorsa ve saç modelinize göre tercih kararsızlığı yaşıyorsanız, sizin için seçtiğim benim de yakından takip ettiğim ve tarzına bayıldığım Tuba Büyüküstün’ ün ” Kara Para Aşk” dizisini takip ettiyseniz ya da en azından bir kere denk geldiyseniz görmüşsünüzdür, bant ve taç seçimleriyle dikkat çekmişti. Tuba Büyüküstün kombinlerinin devamında Mischa Barton, Shakira, Paris Hilton, Katy Perry, Victoria Beckham, Beren Saat, Charlize Theron, Mary Olsen, Lauren Conrad, Leighton Meester, Rachel Bilson ve Mila Kunis’ in taç ve bant kombinleri gerçekten fikrinizi değiştirecek.

Kolej tokaları-34 Kolej tokaları-35 Kolej tokaları-36 Kolej tokaları-37

 

Kolej Bantları-1 Kolej tokaları-2 Kolej tokaları-3 Kolej tokaları-4 Kolej tokaları-5 Kolej tokaları-6 Kolej tokaları-8 Kolej tokaları-9 Kolej tokaları-10 Kolej tokaları-11 Kolej tokaları-12 Kolej tokaları-14 Kolej tokaları-15 Kolej tokaları-16 Kolej tokaları-17 Kolej tokaları-18 Kolej tokaları-19 Kolej tokaları-20 Kolej tokaları-21 Kolej tokaları-22 Kolej tokaları-23 Kolej tokaları-24 Kolej tokaları-25 Kolej tokaları-26 Kolej tokaları-27 Kolej tokaları-28 Kolej tokaları-29 Kolej tokaları-30 Kolej tokaları-31 Kolej tokaları-32 Kolej tokaları-33

3 YORUM

  1. “Okula Dönüş” serinizi zevkle takip ettim, çok güzel ve özel paylaşımlardı :) Yeni serilerinizi merakla bekliyorum…

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here