Anasayfa Moda Ayakkabılar Okula Dönüş Bölüm 6: ” Kolej Ayakkabıları”

Okula Dönüş Bölüm 6: ” Kolej Ayakkabıları”

3031
0
PAYLAŞ

Okula Dönüş dosyasının bugünkü konusu; hem yaz, hem kış kombinleyebileceğimiz “Kolej Tipi Ayakkabılar”. Kolej Tipi Ayakkabılar denince aklımıza direk  “Oxford” ‘lar geliyo, fakat herkesin kafasında şu an şekillenen Oxford’ lar daha çok bu kış sezonunda modaya çıkan ve daha çok kışlık ve hatta bota yakın tarzdaki platform Oxford tipi ayakkabılar. Ama benim bahsettiğim tamamen İlkbahar- Yaz 2015 Koleksiyonu için özel tasarlanmış, ilkbahar- yazlık kolej tipi ayakkabılar.

Gerek rahatlık anlamında, gerek rahatça her tarza uydurabildiğimiz makosenlerle sadece kışın değil yazın çok rahat edicez. Eteklerle, şortlarla ve dar paça kısa pantolonlarla harika duracaklarına eminim. Hatta ilk ilki görselde de gördüğümüz gibi siyah rugan, topuğu taşlı, daha çok kokoşluğundan ödün vermeyenler( benim gibi:) ) için kısa etek ve şortlarla enfes duracağına inandığım Kolej tipi ayakkabılarla kombin çeşitlerime başlıyorum. Ve diğer seçtiğim görseller hem klasik takılmayı sevenler, hem yine daha ağır, abiye modellerden oluşan kombin önerileriyle devam ediyor.

Kolej Ayakkabıları-1 Kolej Ayakkabıları-2 Kolej Ayakkabıları-4 Kolej Ayakkabıları-5 Kolej Ayakkabıları-6 Kolej Ayakkabıları-8 Kolej Ayakkabıları-9 Kolej Ayakkabıları-10 Kolej Ayakkabıları-11 Kolej Ayakkabıları-12 Kolej Ayakkabıları-13 Kolej Ayakkabıları-14 Kolej Ayakkabıları-15 Kolej Ayakkabıları-16 Kolej Ayakkabıları-17 Kolej Ayakkabıları-18

 

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here