Anasayfa Magazin Mrs. Clooney!

Mrs. Clooney!

784
0
PAYLAŞ

Hoollywood’umuzun müzmin bekarlarından George Clooney, bekarlığına bir süre önce veda etmiş bulunuyor sevgili bayanlar.

Amal-Alamuddin-and-George-Clooney-Wedding-Dress-Photos5

6de177fa86aff7219b82c2b56fccee85

Eminim sizlerde benim kadar üzülüyor ve hala şokunu atlatamıyorsunuz. Gelelim doğallığı ve zekası ile George Clooney’i büyüleyen taze gelinimize.

37 yaşında olan Amal, aynı zamanda bir avukat ve geçmişin en önemli davaları ile tanınıyor. Hoollywood ile ilgisi olmayan Amal ile Clooney ile 2 yıldır birlikte olmalarına rağmen, bizi en çok şaşırtan ise bir an da nikah masasına oturmak istemeleri oldu. Neredeyse basının bile bu düğünden haberi olmayacaktı. Prince William ve Kate Middleton düğününden daha çok konuşulan ve dünyanın yeni ‘Royale Wedding’ i sayılan bu düğün hepimizin bildiği üzere Venedik’te gerçekleşti. Peki sizler de benim gibi koskoca Hoollywood yıldızı, Clooney venedik’te mi evlendi? diye, kendinize soruyor musunuz. Daha gözde bir yer bekliyorduk aslında, fakat akıllara şu soru hiç gelmiyor, Venedik düğünü Amal’in rüyası ise?

Amal, Beyrut doğumlu olmasına rağmen ailesi ile İlgiltere’ ye taşındıklarında henüz 2 yaşındaydı. Asil bir ilgiliz kültürü ile büyüyen Amal, aynı zamanda akıcı derecede Arapça, İngilizce ve Fransızca konuşuyor, işinde de bir o kadar başarılı. 4 gün 4 gece süren düğünü ile dünyayı inleten yeni gelinimiz Amal Clooney avukat olmasına rağmen bir stil ikonu olma yolunda oldukça emin adımlar atıyor. Günlük stili ve iş tarzıyla öne çıkan Amal bakalım neler giymiş.

amal-alamuddin2_2923430a

amal-alamuddin-goes-for-a-fitting-at-alexander-mcqueen-21

Günlük kıyafetlerini rahatlığına göre seçen Amal, kendi tarzını ve stilini yansıtmaktan asla vazgeçmiyor.

amal-alamuddin-style-stil-

rs_578x1024-140904152455-634-2amal-alamuddin-mcqueen.ls.9414

iş hayatında giyimine oldukça özen gösteren Mrs. Clooney, sade, şık ve zarif kıyafetler ile kısa topuklu ayakkabıları tercih ediyor.

the-sunday-amal-alamuddin-clooney

amal-alamuddin-london

amal-greece

amal-alamuddin-global-summit__oPt

Ve en çok kendisine yakıştırdığımız, üstünde muhteşem bir güzellik ile taşıdığı düğün elbisesi. Kendisinin zevkine hayran kaldığımı söylemeden geçemeyeceğim.

Sevgilerle..

amal-alamuddin-clooney-giambattista-valli-after-wedding

092814-george-amal-wedding-594

PAYLAŞ
Önceki yazıKırmızı Halının En İyileri!
Sonraki yazıAykırı Ahenk (Kontrast)
Makine yapı ressamlığı ve konstrüksiyon mezunu, blog yazarlığı yapmakta ve kendi kitabını oluşturmakta. şuan ise Plato Myo' da Moda tasarımcısı olup kendi markasını oluşturmak için yol almış durumda. Tarzımı belirlemiyorum çünkü Moda; üstünde küçük oyunlar oynayacağınız bir oyundur.

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here