Anasayfa Moda Aksesuarlar Moschino Kapsül Koleksiyon: “Ready to Bear”

Moschino Kapsül Koleksiyon: “Ready to Bear”

600
1
PAYLAŞ

Ready to Bear!

Moschino geçtiğimiz günlerde  “Ready to Bear” adlı kapsül koleksiyonunun ilk tanıtım defilesini gerçekleştirdi. Jeremy Scott’un 2015 sonbahar-kış sezonu için hazırladığı kapsül koleksiyon, isminden de anlaşıldığı üzere Moschino’nun ikonu olan oyuncak ayılarla dolu. Bu koleksiyon benim gibi çocuk ruhlu kalanları çok sevindirecek! Kapsül koleksiyonu Moschino mağazalarında, Beymen’lerde ve Harvey Nichols’larda bulabilirsiniz. Ancak sınırlı sayıda üretimi olduğunu unutmayın, bu şirin ayıcıklara sahip olmak için biraz acele etmeniz gerekebilir!
item2 item3 item4 item5 item6 item7 item8 item9 item10 item11 item12 item13 item14 item15 item16 item17

Ben oyuncak ayı şeklindeki telefon kılıfına, ayıcık küpelere ve mini çantaya bayıldım. Eğer siz de birden fazla parça almaya niyetliyseniz, bu parçaları birarada kombinlememenizi öneririm. Her biri birer star olan bu parçalar daha sade ve günlük kıyafetlerle, basic tshirt ve jeanlerle kombinlendiğinde daha çok kendini gösterecektir. Crop top(göbeği açık üst) ve takımı olan etekleri bir arada kullanarak da abartısız ve tatlı bir görünüm elde edebilirsiniz.

 

chiarahelena

Dikkat çekmeyi seviyorsanız siz de Chiara Ferragni ve Helena Bordon gibi kendiniz baştan aşağı ayıcıklarla da kaplayabilirsiniz!

Blonde Rabbit

 

 

1 YORUM

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here