Anasayfa Moda Ayakkabılar Moda Dünyası Spor Şıklığı Babul Etti: Sport Couture

Moda Dünyası Spor Şıklığı Babul Etti: Sport Couture

788
0
PAYLAŞ

SPORT COUTURE

Stella Mc Cartney Adidas için harika koleksiyonlar hazırlamaya başladı, önce salonlardaki kadınlar ışık saçmaya başladılar ardından bu güzel spor kıyafetler sokağa çıktı, ardından onu Raf Simons ve Maison Martin Margiela’nın spor markalarıyla yaptıkları işbirlikleri takip etti.

Chanel 2014 yılında tüvit ceketlerinin altına, tüvit kumaşlarla parlak malzemeleri kombinleyerek yaptığı spor ayakkabıları giydirdi, bunu Christian Dior un neopren nakışlı ve taşlı spor ayakkabıları takip etti, böylece elbiseler ve eteklerin altında alıştığımızdan farklı spor ayakkabılara gözümüz iyice alıştı.

H&M , Zara gibi hızlı moda markaları ise bu trendleri yakından takip ederek  koleksiyonlarında geniş bir yer verdiler, aynı zamanda H&M’in Alexander Wang ile yaptığı ortaklık günlük hayatımızda spor giyimi vazgeçilmez kıldı.

En şık haliyle karşınızda Sport Couture …

Christian Dior sneaker

 

 

Raf Simons ayakkabı tasarımları

Chanel 2014 defilesi

chanelchanel gym de

 

Sevgiyle…

pinatfashion

PAYLAŞ
Önceki yazıÇanta Kullanma Rehberi 2: Portföy Çantalar
Sonraki yazıOscar 2015’in En’leri
Pınar Tunç
Pınar , 13 yıl moda sektöründe pazarlama ve ürün geliştirme departmanlarında yönetici olarak çalışmış , yerli ve yabancı modayı sürekli takip etmiş , defile ve moda fuarlarına katılmıştır , şu anda moda habercisi ve blogger olarak çalışmaktadır. Pınar aynı zamanda çocuk kıyafetleri tasarımı yapmakta , pinobag markasının yaratıcısı ve yoga öğretmenidir. Pınar evli ve iki çocuk annesidir.

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here