Anasayfa Moda Gelinlikler Miss Defne Gelinlik Modelleri 2015

Miss Defne Gelinlik Modelleri 2015

1984
0
PAYLAŞ

Düğün sezonu çoktan açıldı ve gelinlikler alınmaya başlandı. En güzel gelinlik modelleri vitrinlerde sergilenmeye başladı. Kadınlar için belkide en özel gün olan evlilik günü, muhteşem bir gelinlikle prensesler gibi olma günüdür. Rüya gibi bir gün için, rüya gibi bir gelinlik modeli seçmek oldukça zor bi iştir. Ancak Miss Defne Gelinlik Modelleri 2015 kreasyonu ile yılın en güzel gelinlerinden biri de siz olabilirsiniz.

miss-defne-gelinlik-modelleri-2015

Miss Defne Gelinlik Koleksiyonları 2015

2015 yılında 4 farklı kreasyon ortaya koydu Miss Defne gelinlik firması. Bunlar Floral, Aura, Dorlion ve Symrna koleksiyonları. Floral koleksiyonunda daha çok dantelli işlemeler göze çarpıyor. Bu koleksiyonda daha çok eskilere özenilmiş gibi gözüküyor.

Miss Defne’nin birdiğer koleksiyonu olan Dorlion koleksiyonunda ise taşlı işlemeler dikkatimizi çekiyor. Taş işlemesi olan Miss Defne Gelinlik Modelleri’nde daha çok straplez ve sırttan bağlamalı modellere yer verilmiş.

Smyrna koleksiyonu ise en yenilikçi ve ilginç  koleksiyonlardan biri. Tam bir İngiliz ladysi görünümüne kavuşacağınız bu gelinlikler daha çok mini boyda ve eldivenlere yer verilmiş.

2015’in son koleksiyonu olan Aura koleksiyonu ise kabarık modellere yer verilmiş. Bu gelinlikleri daha çok zayıf ve minyon tipli olanlara önermekteyiz.

Miss Defne Gelinlik Modelleri Fotoğrafları 2015

Sizler için seçtiğimiz farklı gelinlik modellerinden kendinize en uygun olanı seçip, Miss Defne gelinlik mağazalarından satın alarak yılın en güzeli gelini siz olabilir, rüya gibi bir düğün geçirebilirsiniz.

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here