Anasayfa Moda Aksesuarlar Minimal ve Şık Takılar

Minimal ve Şık Takılar

1485
0
PAYLAŞ

Bu yazımda size, dört ya da beş senedir, trend olan, tel yüzükler ve zarif narin takılardan bahsetmek istiyorum. İzleyenleriniz hatırlayacaktır, Merve Boluğur, Sinem Kobal ve Ebru Akel’in oynadığı “Küçük Sırlar” diye bir dizi vardı. Tel yüzükleri ilk orada görmüş deyim yerinde ise aşık olmuştum.

Özellikle, minyon ve narin yapılıysanız, bu tarz takılar size daha çok yakışacaktır.Ayrıca, yan yana takılan yüzükler, küpeler, üst üste kullanılan kolyeler, bilezikler kıyafetlerimize şıklık katan detaylar oluyor. Sade ama ışıltılı oldukları için, hem gündüz, hem de gece için çok uygun olduğunu söyleyebilirim.

Sinem Kobal, Çağla Şikel bu tarz takıları tercih eden ünlülerden. “Kısmet By Milka” da altın seçenekleri olduğu gibi, “Kurshuni” de gümüş olanları ya da bijüteri mağazalarında, daha uygun fiyatlı seçenekleri de mevcut.Gümüş üzerine, pembe altın kaplama olanları da olduğu için, bütçemize göre seçimler yapabiliriz.

Güzel bir söz vardır, moda ile yakından ilgilenenler bilir, “Az her zaman çoktur”. Bu tarztakıları, yan yana, üst üste, birden fazla taksak bile, hiç bir zaman aşırı bir görüntü olmuyor, çok şık ve zarif duruyorlar.

PAYLAŞ
Önceki yazıNedime Elbiseleri
Sonraki yazıVizesiz Gidilebilecek Bir Yer: Belgrad!
Funda Turan
İşletme mezunu, edebiyat asığı, moda tutkunuyum. Tarz sahibi, pozitif , gülümsemeyi seven, renkli, her işini aşkla yapan bir gönül insanıyım.

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here