Anasayfa Moda Elbiseler Merhaba Yaz, Biz Hazırız, Ya Sen!

Merhaba Yaz, Biz Hazırız, Ya Sen!

473
0
PAYLAŞ

Merhaba Yaz, Biz Hazırız, Ya Sen!

Havaların ısınmaya başlamasıyla birlikte daha rahat giyinme isteği doğmuyor mu sizin de içinizde! Daha bol, daha salaş kıyafetler giyip, püfür püfür essin istemiyor musunuz üzerinizde!, Evet diyenleri böyle alalım.

rahat-ferah-giysiler-1

 

Yazın en çok tercih edilen giysileri keten, şifon kumaştan üretiliyor esasında, ya da ince kot kumaştan serin tutan, bol kesim ve dikimli kıyafetleri tercih ediyoruz.

Tabi kumaşların rahatlığının yanında dikimleri de fazlasıyla önem kazanıyor. Ferah olacak derken şekilden de çıkmamak lazım. Dolayısıyla diktireceğimiz ya da satın alacağımız kıyafetlerin orantılarına da dikkat etmemiz lazım, aksi taktirde formumuzu olduğundan daha iri ya da biçimsiz gösterebilir.

Hem şık olalım hem rahat diyenler, parmak arası terliklerimizi en kolay kullanabileceğimiz kıyafet tipleri de bu tip modeller arasından tercih edilebilir. Kombinleme konusunda sıkıntı yaşamayacağınızdan eminim.

Soft ve pastel tonların kullanıldığı elbiseler ve tulumlar bu yazı geçirmemizde en iyi yardımcımız olabilir. Hem yazlık mekanlarda, hem de İstanbul’un sahil bölgelerinde rahatlıkla tercih edebileceğimiz ve kendimizi tatilde hissedeceğimiz şık kombinler hazırlayabiliriz. Tabi ben bu kombinleri rahatlıkla sokak aralarına da taşırım diyorsanız, ne ala, keyfinize diyecek yok.

Sizler de benim gibi rahatınıza düşkünseniz ve sıcaklarda jeanler ile boğuşmak istemiyorsanız, sizin için seçtklerime bir göz atın derim, bu sezon yaz demek, rahatlık demek olsun, güneşli ama püfür püfür esen bir yaz olsun.

Keyifli ve rahat bir yaz geçirmeniz dileğiyle.

Sevgiler

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here