Anasayfa Moda Koleksiyonlar Maid in Love Mudo FTS64 – 2015 Koleksiyonu!

Maid in Love Mudo FTS64 – 2015 Koleksiyonu!

1703
0
PAYLAŞ

kapsül-mudo-koleksiyon

Hande Çokrak imzalı Maid İn Love işbirliği ile tasarlanan Maid İn Love X Mudo FTS64 ‘High 5′ kapsül koleksiyonu, ilhamını retro-modern yaklaşımla pop kültürün birleştiren 80’ lerin eğlenceli tarzını yansıtıyor!
Eğlenceli ruhların, pozitif duyguların bir araya gelerek sergilendiği ‘high 5’ koleksiyonu, dokunuşların anlamları yüklediği bir dünyaya kapılarını açıyor.

mudo_high5-99.95_tl-340x620

mudo_high5_189_tl-2-262x620

Mudo FTS64 ilk kapsül koleksiyonu pantolon, mont, sweat shirt, t-shirt, elbise, gömlek, etek, ayakkabı, çanta ve bir çok aksesuardan oluşuyor fakar 34 parçadan yapılmış kapsül koleksiyonu, her biri sınırlı sayıda üretilmiştir.

kapsül-mudo-koleksiyon-1

Maid İn Love markasının yaratıcısı Hande Çokrak’ ın koleksiyon temasını 80′ li yıllardan etkilenerek hazırlamasının en önemli nedeni ise; Mudo markası ile tanıştığı çocukluk yılları. bir çok ünlü ismin yer aldığı Kapsül koleksiyonu 30 mart 2015 itibariyle Mudo mağazaları ile birlikte mudo.com.tr ‘den satışa sunulacaktır.
sevgilerle

kapsül-mudo-koleksiyon-2

ceyda-balaban

CEYDA BALABAN

emrealtun-burcukutluk-boratarhan-handeçokrak

EMRE ALTUN – BURCU KUTLUK – BORA TARHAN – HANDE ÇOKRAK

ayşegül-uluç

AYŞEGÜL ULUÇ

ketche

KETCHE

burcu-kutluk

BURCU KUTLUK

PAYLAŞ
Önceki yazıBooks are my what?
Sonraki yazıÇanta Kullanma Rehberi: 3. Clutch Çantalar
Makine yapı ressamlığı ve konstrüksiyon mezunu, blog yazarlığı yapmakta ve kendi kitabını oluşturmakta. şuan ise Plato Myo' da Moda tasarımcısı olup kendi markasını oluşturmak için yol almış durumda. Tarzımı belirlemiyorum çünkü Moda; üstünde küçük oyunlar oynayacağınız bir oyundur.

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here