Anasayfa Manşet Kumsalda Trend: “One Piece Swimsuit!”

Kumsalda Trend: “One Piece Swimsuit!”

915
2
PAYLAŞ

 

f3d5427a54a234022a63ac6e0b85d2ab

Yaklaşan yaz tatili için bikini ya da mayo modellerine incelemişseniz farketmişsinizdir ki bu yazın gözdesi tek parça mayolar !!

Eğer kumsalda keyifli vakit geçirirken bir yandan trendi takip etmek istiyorsanız bu yıl tercihinizi bikini değil tek parça mayo olarak yapmanız gerekecek.

Hemen hemen her kıyafette olduğu gibi mayo seçiminde de öne çıkan en önemli nokta vücut hatlarınıza uygun olan modeli tercih etmektir. Unutmayın; sezonun trend parçasına sahip olabilirsiniz ancak vucut yapınıza uygun değilse kendisi sadece bir çöptür !

Günümüzde birçok markanın  ‘büyük beden’ reyonu oluşturması ise her vucut tipine uygun mayo modelinin rahatlıkla bulunabileceği anlamına geliyor.

Mayo ve bikini tasarlayıp üreten markaların tek parça mayonun ön plana çıktığını gözlemlemesi ile birlikte birden fazla alana hitap eden modelleri beğeniye sunuyor.

Dekolteli/dekoltesiz modeller, havuz partileri için daha renkli ve aksesuarı olan modeller, motto ile mesaj veren modeller gibi :)

Alışveriş sonrasında oluşabilecek aksiliği gidermekle uğraşmamak adına online alışveriş çok daha kolay ve hızlı gibi görünsede mayo ya da bikini alırken online alışverişi tercih etmemekte fayda var.

Ülkemizde en çok Zeki Triko, Ay-Yıldız, Oysho marka modellerine göz atmanızı öneririm.

 

İyi tatiller ;)

ff67e5b0652ca779341283a24cd1eec9

 

2 YORUM

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here