Anasayfa Moda Aksesuarlar Kıyafetlerimize Ufak Bir Dokunuş: Broşlar

Kıyafetlerimize Ufak Bir Dokunuş: Broşlar

1058
5
PAYLAŞ

Tarzını ve zevkini çok beğendiğim bir arkadaşımda görene kadar broş kullanmak aklımın ucundan bile geçmezdi. Nedense broşları geçmiş zamana ait, daha anne ya da anneanne işi gibi düşünmüştüm hep. Ama artık fikrim değişti hem de her girdiğim dükkanda ya da sevdiğim markaların web sayfalarında broş da var mı diye aramaya başlayacak kadar…

Açıkçası kendim de şimdiye kadar hiç kullanmadığım için nasıl ve nerede kullanılacağına dair pek bir fikrim yoktu. Ancak ufak bir araştırma yaptım :)

 

Broş  deyince akla ilk olarak taşlı ve renkli aksesuarlar geliyor. Ancak bunun yanında keçeden yapılmış sevimli modeller de bir o kadar dikkat çekici. Evet, pek çok markada değişik değişik broş modelleri var. Büyük, taşlı ve gösterişli olanlarını daha çok gece elbiseleriyle kullanmak daha mantıklı. Spor ya da nispeten sade olanlarını ise ceketlerimizin yakasında, kazakların ya da bluzlarımızın, şallarımızın üzerinde kullanabiliriz. Bir de gömleklerin iki yakasına takılan ve yakayı birleştiriyormuş gibi olanları var ki, onlara da bayıldım.. Hatta birden fazla kolyeyi üst üste takıp broşunuzla birleştirerek yeni ve farklı aksesuarlar elde etmeniz de mümkün.  Araştırırken şapka üzerine takılmış olanları ya da saç bantlarının üzerinde kendi tarzını yaratmış olanları da gördüm ve çok hoşuma gitti.

Siz de kendi tarzınızda ufak dokunuşlarla değişiklik yapmak isterseniz seçtiklerime bir göz atın :)

PAYLAŞ
Önceki yazıKafa Nereye Topuz Oraya!
Sonraki yazıMelbourne Fashion Festival 2015 Başladı
Emel Doğru
Lojistik sektöründe çalışıyorum ve pek çok kadın gibi yoğun bir iş temposuna rağmen moda, alışveriş, cilt bakımı hayatımın her anında benim de ayrılmaz bir parçam... Modayı yakından takip eden ama her moda olanı uygulamak yerine kendi tarzını oluşturmak gerektiğine inananlardanım :) Bu konudaki fikirler, kadınlar arasında paylaşılan tüyolar kahve molalarında kalmasın, burada sizlerle de paylaşayım istedim.

5 YORUM

  1. Sectiginiz modellere bayıldım! Hic spor bir aksesuar olduğunu düşünmemiştim, bundan sonra broslara alıcı gözüyle bakicam:))) tesekkurlerr yazı için.

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here