Anasayfa Moda Kışlık ‘Kış’ıltısı

‘Kış’ıltısı

230
0
PAYLAŞ
İçinde mutlu hissettiğim her şey benim modamdır. Aslında önemli olanda budur. Kendi modanızı, başkalarının baskısı altında değilde içinizden gelerek oluşturmak. Yüzünüz gülüyorsa zaten güzelsinizdir, gerisi teferruat. Yüzünüz gülüyorsa o teferruat kısmı her zaman daha eğlenceli geçiyor demektir. Birlikte kendi modamızı arayalım, kendimize yakışanı bulup en değerli mücevherimizi takınıp hayatı biraz daha yaşanılır kılalım. En değerli mücevherimizin gülüşümüz olduğunu unutmadan..
İlk yazımda karlı ve soğuk bir güne içimizi ısıtacak paltolarla başlamak istiyorum. Benim için dış giyim her zaman önemli olmuştur. 2013’den beri moda olan boyfriend paltolar hala zirvede yerini koruyor. ”oversized” olarak adlandırılan bu paltolar düşük omuzlu, uzun, arka kısmı daha bol, genelde kruvaze yaka olarak çeşitlere ayrılıyor. Renk tercihiniz ise açık pastel tonlar, canlı renkler olmalı.
Detayların hayatımıza şıklık kattığını her zaman savunmuşumdur. Paltolarımız içinde bu geçerli. Kemerler ise belimizi ortaya çıkartmak için kullanılan en iyi aksesuar olmuştur. Bunun yanı sıra kabanlarımızın astar renklerini değiştirerek, deri veya kürk detaylar kullanarak şıklığımıza şıklık katabiliriz. Sizin için oluşturduğum galeriden kendinize uygun kabanı seçip mutlaka gardırobunuzda en az bir tane bulundurun derim.

 

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here