Anasayfa Mekan İstanbul’da Güzel Kahve İçebileceğiniz Mekanlar

İstanbul’da Güzel Kahve İçebileceğiniz Mekanlar

780
1
PAYLAŞ

Kahve kültürü tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de yaygınlaşmaya devam ediyor. İnsanlar buluşmalarını sohbet ederken kahve içebilecekleri mekanlarda yapıyorlar. Bu nedenle muhabbetin yanında içilen kahve büyük önem taşıyor. Sizler için hem arkadaşlarınızla güzel zaman geçirebileceğiniz hem de kahvenin tadına sonuna kadar varacağınız İstanbul’daki bir kaç mekandan bahsedeceğiz.

Coffee Sapiens – Karaköy

Coffee Sapiens - Karaköy

Henüz 1 senelik olan bu güzel kahveci Karaköy’ün yeni meşhur olmaya başlamış Kemankeş mahallesinde bulunuyor. Mekanı Burak Bey işletiyor ve müşterileriyle birebir ilgili diyebililiriz. Ona rastlamasınız bile garsonları gayet güleryüzlü ve sizi memnun etmek için ellerinden geleni yapıyorlar.

Mekanın isminin anlamı kahve adamı anlamı taşıyor ve homo sapiens isminden esinlenilmiş. Kendilerinin kavurduğu kahveler gerçekten eşsiz bir tada sahip.

Burada denemenizi tavsiye ettiğimiz ve bizim de severek içtiğimiz kahve Red Eye ismini taşıyor. Ancak mekanı bir kahveyle sınırlamamak lazım. Menüde yer alan bir çok kaliteli kahveden zevkinize uygun olanı bulacağınızdan eminiz.

Voi – Suadiye

Voi - Suadiye

İstanbul Anadolu Yakası Bağdat Caddesi Şaşkınbakkal’da bulunan Voi Suadiye, sizlere eşsiz bir kahve deneyimi sunmaya hazır. Cadde üzerinde bulunan küçük Zara mağazasının solundaki sokakta bulunuyor. Buranın en büyük özelliği özenle hazırlanmış kahvenin yanında bulunan ikramlar. En az bir kere gidip burada bu çok özel deneyimi yaşamanızı tavsiye ederiz.

PAYLAŞ
Önceki yazıPapyon Stili
Sonraki yazıKısa Kazaklar Nasıl Giyilir
724Kadın.com sitesi yöneticileri tarafından kullanılan hesaptır. Siz de yazar olup bu bölümde kendi isminizi görmek istiyorsanız bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

1 YORUM

  1. Tavsiyenize uyarak Coffee Sapiens’e gittim ve Red Eye içtim. İstanbulda daha önce bu kadar güzel bir kahve içtiğimi hatırlamıyorum. Özenle hazırlanmış ve özenle sunuluyor. Sokağın adeta bir kasaba görünümü ve sıcaklığı da sizi İstanbul’un karmaşasından biraz olsun uzaklaştırıyor. Herkese tavsiye ederim, teşekkürler :)

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here