Anasayfa Haberler İngiltere’nin Yeni Stil İkonu, Hoşgeldin!

İngiltere’nin Yeni Stil İkonu, Hoşgeldin!

525
0
PAYLAŞ

İngiltere’deki seçim gündemini bile altüst eden, İngiliz’ lerin sokaklara döküldüğü bir gelişme yaşandı dün İngiltere sokaklarında. İngiltere Düşesi Kate Middleton dün sabah 6.00 sularında Kensington Sarayı’ ndan araçla Saint Mary Hastanesi kaldırıldı ve İngiltere saatiyle 8: 34 sularında melek gibi, unvanının tam olarak hakkını veren bir “Prenses” dünyaya getirdi.

Prenses Hosgeldin-6Prensesin sevimliliği bir yana tabiki Kate Middleton’ un her zamanki gibi doğum dışında heryerden gelmiş haline takılı kaldım. Kraliyet ailesi mensubu olmanın verdiği bir özellik diye düşündüğüm ve her zaman hayran olduğum o zarafeti, asaleti dün de kameralara yansıdı.

Prenses Hosgeldin-1

 

Prenses Hosgeldin-3

Hamileliği boyunca yaptığı Jenny Packham seçimleriyle kendinden söz ettiren Düşes Middleton hatırlarsınız Prens George Louis’ in doğum sonrasında da gibi yine mavi puantiyeli Packham seçmişti.

kate-middleton-prince-william-and-baby-george_0( Bilmeyen ve duymayanlar için genellikle Gelinlik ve Doğum kıyafet tasarımlarıyla öne çıkan ve ayrıca gayet başarılı abiye çalışmaları olan bir İngiliz markasıdır. )

Doğumdan çıkmış olmasına rağmen topuklu ayakkabıyla poz vermesi de ayrıca da söylemeden geçemeyeceğim bir nokta.

Prenses Hosgeldin-4 Prenses Hosgeldin-5

Şimdiden ilgi noktası olan ve artık ne giymiş, diye ilerde annesiyle yarışacağına emin olduğum prenses şimdiden tam olarak bir İngiliz tarzı diye bağıran kundak seçimiyle hepimizin gözdesi olmaya aday.

Prenses Hosgeldin-2

Son olarak da asıl merak edilen hatta İngiltere halkının üzerine iddialar oynadığı söylenen bu meleğin adının ne olacağı. Merakla ve heyecanla bekliyoruz.

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here