Anasayfa Moda Holografik Giyim Tarzı

Holografik Giyim Tarzı

2563
2
PAYLAŞ

70lerin disko ruhu holografik giyim tarzında tekrar hayatımızda. Disko topu olmaya hazır mıyız? Çocukluğumda beni en çok mutlu eden şeylerden biri cipsin içinden çıkan holografik dokulu renk değiştiren kartlardı.

Hangimiz holografik bantlarla hediye pakedi yapmadık sevdiğimiz kişilere? Ya da boş cd’lerden oda süsü yapıp güneşi yansıtışını izlemedik? Yağmurdan sonra yerdeki su birikintisinde gördüğümüz holografik desenlere hayran hayran bakmadık?  Bunun yerini neden kıyafetler almasın? Pek tabi aldı.

holo_sokak holo_cat

Çantaları, ayakkabıları, yağmurlukları, aksesuarlarıyla tam bir renk cümbüşü.  Burberry, Jonathan Saunders, Blumarine ve hatta Stella McCartney bile defilelerinde holografik dokulara yer verdi. Sokak stilinde kombinimizdeki küçük parçalarda kullanılır hale geldi. En cesurlarımız baştan aşağı holografik dokulardan oluşan kıyafetlerle boy gösterdi.

holographic_pink_2

 

unicorn_holografik_2

 

holographic_sokak_modasi

holografik_yagmurlukBenim favorim ayakkabılara uygulanmış şekli, özellikle nike sneakers gözlerinden kalpler çıkan bir anime karakterine dönüşmem için yeterli.

holografik_nike_ayakkabı

 

holographic_jeremy_scott

holografik_ayakkabiSadece çantada holografik desenlerin öne çıktığı kombinler de tercih edilesi.

holografik_tasarim_canta

holographic_sade

holographic_canta_kombinleri

 

unicorncantaAksesuar seçimiyle bile farkınızı ortaya koyabilirsiniz.

holografik_aksesuar

holografik_gozluk

holographic_aksesuarHatta ve hatta makyaj ve oje alanında bile bayrağı devralmış bir desen.

holografik_oje2

hologram_makyaj

holo_dudak

“Holografik desenleri aradık ama bulamadık” diyenlere; evdeki boş cd’leri kesip gömlek yakasına,kolyeye, bilekliğe, pantolona, ayakkabıya yapıştırarak bu tarzı kolaylıkla uygulayabilirsiniz.cdbileklikhologramyakasuslemesi2cd-ile-gomlek-yaka-susleme

Holografik desenleri kombinimizde nasıl kullanacağız derseniz? Naçizane fikrim beyaz, sarı, bebe mavisi, tozpembe gibi yumuşak renklerle kullanılması yönünde olur. Bu renklerin birlikte sağladığı uyum mükemmel iken insanın aklına renkli saçlarla nasıl uyum sağlayacağı düşebilir. Pembe ya da mavi saçlara sahip olsaydım muhtemelen her gün farklı bir aksesuarımda holografik desen kullanırdım.

Sevgiyle kalın :)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2 YORUM

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here