Anasayfa Moda Elbiseler Giydik Mi Tam Giyeriz!

Giydik Mi Tam Giyeriz!

538
0
PAYLAŞ

Bu aralar bir çoğumuz  bir yandan havaların düzelemeyişine üzülürken, bir yandan da ne zaman elbiseler giyeceğiz  diye ve giyer isek ne giyeceğizi düşünüyoruz . İşte sizler için kendi beğendiğim koleksiyonumu paylaşmak istiyorum.

Bir akşam yemeğinde yada günlük gezmelerde rahat olmak hepimizin hakkı. O zaman ne yapıyoruz hemen kendi rengimizi seçip elbise alışverişine çıkıyoruz ;)

resim1

Asi ve çekici olmak sizin elinizde. Siyahın cazibesi hiç bitmez ;)

resim2

Siyah-beyazı hiç böyle denediniz mi?

resim3

Sarı her zaman dikkat çekicidir. Sıcaklığın güvenilirliğin de temsili olduğu için sarı bir elbise şiddetle tavsiye ederim.

resim5

Eğer bana soracak olursanız yazın sıcağında tavsiye ettiklerinden  hangisini  tercih ederdin kesinlikle düşünmeden bu kıyafeti söylerdim. Nedeni ise bana göre giyen kişiye çok farklı bir hava katacağıdır.

resim6

Toprak tonunun siyah ile uyumunu gözlerden kaçırmamalıyız.

resim4

resim7

Beyaz duruluğu temsil ederken eminim  üzerinizde harika duracaktır. Hareketlilik katmak için ise sadece etek  boyunda yada sadece göğüs kısmında renkli çiçekler ile bu mümkündür.

resim8 resim9

Elbise modellerimi çoğalmak mümkün. Her kıyafetinizin karşınızdakilerde eşsiz etki bırakması dileğiyle. Mutlulukla kalın :)

 

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here