Anasayfa Moda Fiyonk’un Yakıştığı Herşey

Fiyonk’un Yakıştığı Herşey

1032
0
PAYLAŞ

Fiyonk detaylı her şeyi seviyoruz çünkü; Modanın tarzı ne olursa olsun fiyonk modası geçmiyor ve her şeye çok yakışıyor. Bir çantaya veya elbiseye zaman zaman ayakkabıya, dekorda, bazen özenle yaptığımız pastaya, saçımızı bile fiyonk yaptığımız oluyor :)

bej-fiyonk-stilettoçizme-fiyonkPratik yapımıyla sade bulduğunuz bir t-shirt veya çantaya, kazak ve bandanaya yani sade bulduğunuz tüm her şeyde kendinizde kurdele alıp yapabilirsiniz. Bunlardan bir kaç örnek verdim, fotoğrafları takip edin ;)

fiyoklu pastaFiyonk özel Şeflerimizin eseri olan yaş pastayada çok yakışmış. Görselliği seviyorsanız sizde evde yaptığınız kurabiyelerde uygulayabilirsiniz.

fiyonk bandana fiyonk detaylı çanta fiyonk elbise fiyonk eldiven fiyonk yapılmış saç-model fiyonk yüzük fiyonk fiyonk-kaban fiyonklu etek fiyonklu raf fiyonklu sandalet fiyonklu servis pecetesi fiyonklu şapka Çok sevdiğiniz şapkanız var takmak istiyorsunuz fakat rujunuza veya çantanıza uygun değil. Hemen aynı tonlarda organze kurdele alın şapkanıza sarıp fiyonk yapabilirsiniz. fiyonklu t-shirt kırmızı fiyonk kurdele fiyonk Sade bir stiletto’nuz var ve özel bir davette giymek istiyorsanız aynı tonlarda kurdele alıp topuktan bileğinize doğru doladığınızda hava katmış olursunuz.

omuzu fiyonklu elbise organze fiyonk siyah-fiyonk taşlı fiyonk yüzükNOT: Bayanlar evinizde muhakkak sevdiğiniz renklerden kurdelelerden bulundurun, işinize çok yarayacaktır.

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here