Anasayfa Öne Çıkanlar Dizüstü Çizme Giyerken Dikkat !!!

Dizüstü Çizme Giyerken Dikkat !!!

748
2
PAYLAŞ

Dizüstü çizmeler hiç şüphesiz bu kışın favorilerinden …. Peki diz üstü çizme giymelimiyiz ya da giyerken nelere dikkat etmeliyiz? Moda ikonu olalım derken moda kurbanı olmayalım …

Öncelikle bu çizmeleri almayı düşünüyorsak aynanın karşısına geçip vücudumuzla yüzleşmeliyiz! Her kadın kendine göre güzeldir , her kadına yakışan şeyler farklıdır … Diz üstü çizmelerle güzel sexy olmayı hedeflerken çirkin görünebiliriz…Bunun için ilk önce aynanın karşısına .Ben bu çizmelerin ince vücut hatlarına sahip kadınlara yakıştırıyorum .Özellikle bacaklarınız kalınsa yada kiloluysanız bu çizmeleri tercih etmeyin derim . İdeal boyda ve vücutta olduğumuza düşünüyorsak gelelim bu çizmeleri nasıl ve neyle kombinlemeye…

İdeal boyda ince bacaklı düzgün vücutlu olduğumuza karar verdiysek çizmeyi giymeden önce neyle kombinleyeceğimiz oldukça önemlidir … Çünkü tek başına bile dikkat çekici olan bu parçayı kullanırken sexy olmakla avam olmak arasında çok ince bir çizgi var .

En önemli nokta ilgi çekici olan bu çizmeyi kombinleyeceğimiz parçalar sade ve kaliteli parçalar olmalı. Ben mini elbiseler, skinny jeanlar ve taytlarla kombinlemeyi seviyorum . Giyeceğimiz kıyafetin sade olması çok renkli olmaması lazım ki kaliteli görüntüden avam bi görüntüye geçiş yapmayalım .Zaten çizme kendi başına star parçamız olacak .

Gelelim çizmeyi alırken dikkat etmemiz gerekenler . Dizüstü çizmeleri kesinlikle topuklu olarak tercih edilmeli . Bacak boyunu zaten kısaltacak olan bu çizmeleri topuklu tercih edersek bacak boyumuz çok daha güzel görünecek , sexy bi görüntü oluşturacaktır . Çizme deri yada süet olabilir. Ben süet olanları daha çok beğeniyorum hem dha kaliteli hem daha naturel duruyor. Kesinlikle rugan tercih edilmemeli , aksi halde kalitesiz bir görüntü oluşturursunuz .

Gelelim bu çizmeyi alırken ne renk almalıyız ? Ben size siyah ya da taş rengini önerebilirim.

işte size ilham verecek bir kaç kombin önerisi :

Diz üstü çizme kombini image image image image image image image image

Modayı takip edelim derken moda kurbanı olmadığımız stil sahibi günler …D.A.

2 YORUM

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here