Anasayfa Moda Koleksiyonlar Deri’n fikirler…

Deri’n fikirler…

218
2
PAYLAŞ

Kumaş görünümünde baskılı deriler, işlemeyle bütünlenmiş couture deriler, çeşitli desenlerle lazer kesim uygulanarak farklılaştırılmış renk renk deriler, kabartma yoluyla maskülen bir hava katılmış deriler, el boyamasıyla sanatsallaştırılmış deriler, kumaş lamine edilerek sertleştirilen ve tok görünüm elde etmek için kullanılan deriler.

Artık deri denilince klasik tasarımlardan ötesi çıkıyor karşımıza. İstenilen her renkte, her desende farklı ürünler elde etmek mümkün. Bir deri tasarımcısı olarak  deriyi farklı materyallerle kullanmayı eğlenceli bulmuşumdur. 2014 yaz koleksiyonumda kullandığım giysilik ‘’pvc ‘’ ile deri etek, elbise, pantolon, şort gibi hazır giyim ürünlerini hem kadına dişiliği ve seksi hissedebilmeyi sunmuş, hemde yumuşak tonları kullanarak tezatlık yaratarak bir çok duygu bir arada yansıtmışımdır..

esther levi

İster topuklu ayakkabıyla şıklaştırabileceğimiz, istersekte düz beyaz bir tshirt ve spor ayakkabı ile sadeleştirebileceğimiz kendi koleksiyonumdan parçalar:

lazer kesim deri lasercut2 lasercut3Farklı detaylarla tasarlanan ”couture” deriler, klasik görüntüden fazlasını sunmuş, modern ve farklı bir hava katmış tasarımlar ortaya çıkarmıştır.

couture deri couture2 couture3

Rengiyle, biçimiyle, dikimiyle fark yaratan bir deri ürün ile en sıradan kombin bile göz alıcı olacaktır.

2 YORUM

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here