Anasayfa Moda Değişmeyen Trend: Jeanler

Değişmeyen Trend: Jeanler

382
2
PAYLAŞ

Geçen sezonun tartışmasız en çok gördüğümüz parçasıydı jeanler. Fakat bu sezonda jeanleri daha güçlü görmeye alışmalıyız. Çünkü karşımıza sadece pantolonlarda değil gömlek, ceket, etek, elbise ve tulum formatlarıyla da çıkıyor.

jean-ceket Eteğin üstüne giyeceğiniz bir jean ceket ile daha günlük ancak şık bir görünüm yakalayabilirsiniz. Miranda Kerr’in günlük stilinde sıklıkla kullandığı jean ceketler, kıyafetlerinizin kurtarıcısı olabilir.

jean stil

Jean miktarını bir doz daha arttırıp jean pantolonunuzla, jean gömleğinizi aynı anda kullanabilirsiniz. Hatta bir doz daha arttırmak isterseniz jean ceketinizi de bu kombine dahil edin;)

bol-jean

Şık bir bluzun altına giyeceğiniz yırtık boyfriend jeaniniz ile umursamaz ancak ”trendy” bir görünüm yakalayabilirsiniz. Bu stili şık etekleriniz ile denemekten de çekinmeyin.

jean-stil

jean-ceket.Bu yaz sezonunda daha da sıklıkla göreceğimiz jean elbiseler ve tulumlar podyumlardan gardroplarımıza taşınıyor. Yazın kurtarıcısı diyebileceğim bu parçaları şimdiden alıp depolamalıyız:)

Chloe-jean jean-tulumKombinlerinizde jean kullanmaktan çekinmeyin ve bu sezon bir jean-kolik olmaya hazırlanın!

2 YORUM

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here