Anasayfa Moda Saçlar Dalga Dalga Dalga!

Dalga Dalga Dalga!

1009
0
PAYLAŞ

dalgalı saçlar (1) Ahh o dalgalı saçlar. İster ombreli,İster siyah, ister kızıl veya hangi renık geliyorsa aklınıza konu dalga oldumu akan sular durur net ! Her zaman düz saçın en havalısı olduğunu savunsamda günüzmüzde çıkan pek çok doğal görünüm yaratan maşa ve saç aletleriyle haşır neşir olmamla ”düğün saçı” motifli saçlar dışındaki dalgalara bayılıyorum. Üstelik bu görünüm için renk fark etmediği gibi saç boyuda faketmiyor çünkümaşa yapıldıktan sonra elle hacim verilen dalgalarla tüm kadınlar çok seksi.

Tabi bu dalgaları yarattıktan sonra yapmanız daha doğrusu kesinlikle yapmamanız gereken şey ise sprey sıkmak!! Eğer özel bir yere gitmiyorsanız tabii.(ki bence gitsenizde artık doğal görünümler revaçta)Ayrıca oluşturduğunuz dalgaları bozmamak için ellememek artık yapaylığa sebep oluyor. Saçlarınızı yaptıktan sonra ellerinizle dağıtın dağıtabildiğiniz kadar zaten indiğinde doğallık kazanacaktır ;)dalgalı saçlar (2) dalgalı saçlar (3) dalgalı saçlar (4) dalgalı saçlar (5) dalgalı saçlar (9) dalgalı saçlar (7) dalgalı saçlar (8) dalgalı saçlar (11) dalgalı saçlar (12)
dalgalı saçlar (10) dalgalı saçlar (13) dalgalı saçlar (14) dalgalı saçlar (15) dalgalı saçlar (16) dalgalı saçlar (18) dalgalı saçlar (20) dalgalı saçlar (21) dalgalı saçlar (22) dalgalı saçlar (23) dalgalı saçlar (26) dalgalı saçlar (27) dalgalı saçlar (28) dalgalı saçlar (29)  Dalgalardan vazgeçemeyen bir deiğer yerde #VS saç tasarımcıları. O her sene heyecanla beklediğimiz meleklerin showlarındaki o muhteşem görüntülerinde ve çekimlerinde tabi ki doğal iri dalgalarının da yeri çok büyük :) Ve onlarda bunu biliyorlar ve dalgalardan vazgeçmiyorlar hadiii koşun maşalara (tabi ki maşa dışında doğal olmak üzere de pek çok yöntemle dalga yaratabilirsiniz;)) süslenin kızlar :*

melek dalga (1) melek dalga (2) melek dalga (3) melek dalga (4) melek dalga (5) melek dalga (6) melek dalga (7) melek dalga (8) melek dalga (9) melek dalga (10) melek dalga (11) melek dalga (12) melek dalga (13) melek dalga (14) melek dalga (15) melek dalga (16) melek dalga (17) melek dalga (18)

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here