Anasayfa Moda Ayakkabılar Daha Renkli, Daha Enerjik!

Daha Renkli, Daha Enerjik!

1912
0
PAYLAŞ

spor ayakkabı (3)Son birkaç gündür takip ettiğim bloggerlarında etkisiyle spor ayakkabılara heves etmiş bulunmaktayım. Aslına bakarsanız sporla hiç içli dışlı biri olmama rağmen bu spor ayakkabılarla kim bilir belki yeni bir ilgi alanım da kendini gösterir ve ben de spora başlarım. Kışın son ayına girmiş olmanın verdiği sevinç bir çoğumuzu sarmış durumda tabi ama bu durum bizi yaklaşan yaz ayları gerçeğiyle de yüz yüze bırakıyor. Ne demek istediğimi anlamışsınızdır aşağıda paylaşacağım model ve renklerle(bu aralar takıntılı olduğum :))sizinde aşka gelmenizi sağlarım bakarsınız ;) Haydi hanımlar sportif bir stile yer açalım gardıroblarımızda. Renklenelim sağlıklı, aktif ve enerjik bir alışkanlığa göz kırpalım ne dersiniz ? ;) spor ayakkabı (1) spor ayakkabı (2) spor ayakkabı (4) spor ayakkabı (5) spor ayakkabı (6) spor ayakkabı (7) spor ayakkabı (8) spor ayakkabı (9) spor ayakkabı (10) spor ayakkabı (11) spor ayakkabı (12) spor ayakkabı (13) spor ayakkabı (14) spor ayakkabı (15)

Ayrıca tabi ki spor ayakkabı giymek için spor yapmak şart değil ! Artık birçok ünlü de günlük rutininde spo ayakkabılarından vazgeçememekte. Birçok stille uyum sağlayan bu ayakkabılarla enerjimize enerji katalım :)

sportif stil (2) sportif stil (3) sportif stil (4) sportif stil (5) sportif stil (6) sportif stil (7) sportif stil (8) sportif stil (9) sportif stil (1)

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here