Anasayfa Moda Montlar & Kabanlar Ceketi Omzuna At Fark Yarat!

Ceketi Omzuna At Fark Yarat!

1174
0
PAYLAŞ

omuza ceket atma modasıHavaların ısınmakta kararsız kaldığı bu süreçte sokak kombinlerinde vazgeçmediğimiz parçalardan kaban ve ceketlerinizi kombinlemek için size altın bir önerim var kızlar. Haydi o zaman toplanın bakalım. :)

Önerim şu ki; Havanın durumuna  göre giydiğiniz kaban veya ceketlerinizi klasik bir şekilde giymek yerine artık omzunuza atıyorsunuz.

Bu tarz sokak stilinde  birçok ünlü tarafından  kullanıyor olmasına rağmen  bizim sokaklarımızda yerini almamış olması beni gerçekten şaşırtıyor. Her kombinle, her ceketle ve her kabanla yapabileceğiniz bu tarzın yayılmasi için ilk adımı ben atıyorum ve sizlerin de bana  destek olmasını bekliyorum.

Görsellerde paylaştığım kombinlerle bu tarza hayran kalacaksınız.

omuza ceket atmaomuza ceket atmaomuza ceket atmaomuza ceket atma modasıBu tarzı hem spor kombinlerinizde hem klasik kombinlerinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Kabanlarınızın yanında havaların ısınmasıyla kullanmaya başlayacağınız ceketlerinizle de bu tarzı kombinlemekten çekinmeyin:)

omuza ceket atma 0979948db03194076d361c6f29808c9e 7d3a2b94af818233325ea55c8023abeb

Miroslova Duma için  bu tarzın öncüsü diyebilirim , nerdeyse bütün kombinlerinde bu tarzı kullanarak farklılığından ödün vermemiş.

Victoria Beckham da bu tarzı kullanan ünlüler arasında! Yaptığı bu  kombinle her zamanki gibi  asilliğini korumuş.

omuza ceket atmaMahallede teyzelerin pazara giderken kullandığı bu tarzın böyle bir moda akımına kapılacağı kimin aklına gelirdi ki:)

omuza ceket atma

 

Kızlar artık kaban ve ceketlerimizi giymiyoruz değil mi? :)

Kızlar yorumlarınız her zaman benim için önemli, bunu unutmayın, öpüldünüz! ♥

 

 

 

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here