Anasayfa Moda Çanta Kullanma Rehberi: 1. Mini Çantalar

Çanta Kullanma Rehberi: 1. Mini Çantalar

804
1
PAYLAŞ

Çanta Kullanma Rehberi: 1. Mini Çantalar

Çantalar artık eşyalarımızı taşıdığımız bir araçtan ziyade tarzımızı yansıtan en önemli aksesuarlardan biri haline geldi. Her zaman şık görünebilmek için, seçtiğimiz kıyafetlerle doğru çantayı eşleştirebilmek de gerekiyor. Ben de benim gibi çanta tutkunları için; gittiğiniz yere, kıyafetinize en uygun çantayı bulmakta size yardımcı olabilecek bir rehber hazırlamaya ve her hafta bir çanta türünü tanıtmaya karar verdim. İşinize yarayacağını ve keyifle takip edeceğinizi umduğum bu rehbere bugün mini çantalarla başlıyorum.

2014/2015 sezonunda mini çantalar büyük çantaların tahtına göz dikti. Hem kolay taşınmalarıyla hem de eğlenceli görüntüleriyle hepimizin dolabındayer etmeye hak kazandılar. Mini çanta darken yanlış anlaşılmasın, clutch ve ya portföylerden, el çantalarından bahsetmiyorum. Saplı, koldan ve ya çarpraz(crossbody) takılabilen genelde günlük bazen de gece için de kullanabilen çantalardan bahsediyorum.

Günlük kullanım için uygun bulduğum bu sezonki favorilerime aşağıda yer verdim. Eteklerle, elbiselerle ve sigaret(cigarette) pantolonlarla kombinleyebileceğiniz bu çantalar şıklığınızı tamamlayacak.

sophie

Sophie Hulme

furla

 

Furla

chloe

 

Chloe

 

victoria

 

Victoria Beckham

marcjacobs

 

Marc by Marc Jacobs

mehry

 

Mehry Mu

Daha spor kıyafetlerle, jeanlerle, taytlarla ve şortlarla da kullanabileceğiniz spor şık mini çantalardan en beğendiklerim de bunlar:

tory

Tory Burch

moschino

Moschino

michael

Michael Kors

jeromedreyfuss

Jerome Dreyfuss

Son olarak, gündüz kullanabileceğiniz gibi gece de rahatlıkla taşıyabileceğiniz mini çantalardan seçtiklerim de bunlar:

valentino

Valentino

reece

Reece Hudson

phillip lim

3.1 Phillip Lim
dior bag

Christian Dior

Minik çantalardan başlamışken haftaya da portföylerle devam edeceğim. Umarım hoşunuza gitmiştir!

Blonde Rabbit

1 YORUM

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here