Anasayfa Blog Bugün Ne Giysem?

Bugün Ne Giysem?

145
1
PAYLAŞ

Sabah uyandım günlerden neydi hatırlamıyorum bile ne fark eder ki zaten haftanın her günü aynı şeyi yapmıyor muyuz?

Çalışanlar içinde öğrenciler içinde hatta ev hanımları içinde bu kocaman bir gerçek değil mi? Sabah uyanıyoruz ve bir yerlere gitmek için gardırobumuzun karşısına geçip başlıyoruz düşünmeye…

BUGÜN NE GİYSEM 4

‘BUGÜN NE GİYSEM?’

İşte bu soruyu nasıl ve ne kadar kısa sürede cevapladığınız günümüz dünyasında çok önemli bence. Çünkü ne kadar hızlı yaşasak da zaman kimseye yetmeyen bir kavram halini aldı. Bunun yanında birde öyle bir şey giymelisiniz ki gün içinde aniden beliriveren programlar içinde her daim hazır ve şık olmasınız.

Tamda bu noktada işin içine o daha dün çok beğenerek aldığınız pembe tüylü kazak giriyor, yeni aldığınız için onu giymek istiyorsunuz ama o da ne !!! Dolabınızda hemen hemen her şeyi denediğiniz halde hiç birini beğenmediniz, şimdi bunun altına yüksek bel diz altı siyah bir eteğim olsaydı tam olurdu diye düşünüyorsunuz. Ama öyle bir eteğinizin olmadığını fark ederek gerçek hayata ışık hızıyla dönüş yapıp, üstünüzdekilerin hepsini çıkartıp ve yine hiç vazgeçemediğiniz o en sevdiğiniz kotunuzu ve beyaz gömleğinizi giyerek kaybettiğiniz zamandan tasarruf ettiğinizi düşünerek alacele kendinizi evden dışarı atıyorsunuz.

Acaba her gün olmasa da bu kararsızlığı yaşamayan kadın var mıdır bilmiyorum.!

Ama bence yoktur.

Bu senaryoyu en çok yaşayanlardan biride benimdir herhalde o yüzden hep bir yerlere de geç kaldığım doğrudur. Tabii ki zamanla bunun üstesinden gelmek için bir sürü çözüm yolları uydurdum. Sizde yazılarımı takip edip kendinize pay çıkartabilir. Kısa zamanda minicik dokunuşlarla kendi tarzınızı yansıtan kombinler ile sokakları podyuma çevirebilirsiniz.

Mutlu Kalın!

1 YORUM

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here