Anasayfa Moda Kozmetik Bu Yazın Modası “Russian Red” Dudaklar

Bu Yazın Modası “Russian Red” Dudaklar

587
2
PAYLAŞ

Bu yaz dudaklarda, sokaklarda, vitrinlerde sıkça göreceğimiz renklerin başında kırmızı geliyor. Kırmızı aşkın, tutkunun ve şarabın rengi…

REDGünlük tarzınızı daha ilgi çekici bir hale getirmek , kırmızı bir ruj sürmek kadar kolay.. Piyasada pek çok markanın sayısız denebilecek kadar farklı tonlarda kırmızı ruju bulunuyor. Ama hangi tonunu seçeceğinize bir türlü karar veremiyorsanız benden küçük bir öneri geliyor size.

russian-redMAC’in Russian Red‘i bu yaz dudaklardan silinmeyecek rujlardan biri. Didem Soydan, İvana Sert, Katy Perry gibi ünlü isimlerin de tercihi olan Russian Red’i yanınızdan hiç ayırmak istemeyeceksiniz.

Fiyatı 55 TL olan bu ürüne dupe (muadil) olarak gösterilen  diğer markaları ise;
♥NYX (Perfect Red),
♥Rimmel(Red Fever),
♥CATRICE (Ruby Red),
♥Rimmel(Scream)  olarak sıralayabiliriz.
red-wine-heart-248x300

Edebiyatta kırmızı şarap renginden dolayı sevilen kadının dudağına, aşk acısı çekenin göz yaşına benzetilir. Şarabın kendine has tadı, kokusu, rengi ve içilme sıcaklığı vardır. Günümüzdeki ilişkilerin de şarap gibi kendine has ve hassas bazı özellikleri olduğunu düşünüyorum.

Not: Yaz aylarında sevdiğinize hazırlayacağınız sürpriz bir akşam yemediğinde içeceğiniz birer kadeh şarapla gecenizi kırmızının ateşiyle renklendirebilirsiniz. ;) ♥

2 YORUM

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here