Anasayfa Öne Çıkanlar Bu sezon kadife giy, trendi yakala!

Bu sezon kadife giy, trendi yakala!

1220
0
PAYLAŞ

Herkese merhaba,

Moda haftasının sürdüğü, ünlü tasarımcıların koleksiyonlarına tanık olduğumuz günlerde öne çıkan ve olmazsa olmazlar arasına bir kere daha ismini yazdıran ‘kadife’ ye tepeden tırnağa bürünmeye hazır mısınız?

Evet kadife için bir kere daha diyorum çünkü 70’li yıllarda ilk öne çıkış günlerini yaşamıştır. Fakat bir gerçek varki kendini tekrarlayarak ve değişik formlara bürünerek günümüze dek etkisini sürdürmüştür.

Kadife oldukça şık parçalardan günlük kullanıma kadar dolabımızda yer alabilir bir kumaş türüdür. Sıcak tutma özelliğinden dolayı kış aylarında daha bir tercih edilir ancak geçtiğimiz yaz sadece kış aylarında kullanılmadığını kanıtlarcasına askılı kadifeler rafları süslemiştir. Elbette bu durum kış aylarında da binbir seçenekle karşımıza çıkacağının habercisi olmuştur.

Benim ilgimi çeken kadife bot ve çizmeler ile günlük slip elbiseler oldu. Şimdi sizleri beğendiğim diğer parçalarla başbaşa bırakıyorum;

 

Yakın zamanda katıldığım bir düğün töreni için benimde tercihim kadife elbise oldu.

14568972_1780130918932598_950665734_n

 

Hala bekliyormusunuz? Durmayın! Sınırsız seçenek içinden kendinize yakışan bir kadife kıyafet edinin ve keyfini çıkarın :)

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here