Anasayfa Moda Mevsimlik Bomber Ceketlerle Kombinleri Bombalıyoruz!

Bomber Ceketlerle Kombinleri Bombalıyoruz!

1250
3
PAYLAŞ

Kıyafetlerinizi hırka veya ceketle kombinlemekten sıkıldıysanız, görünümünüzü 80’lerin modaya armağanı “Bomber” ceket ile tamamlayabilirsiniz. Bomber ceket, geçen yıl tarihin tozlu raflarından çıkıp, moda dünyasına geri döndü. 2015 yılında ise; Farklı kumaş ve desen oyunları, çeşitli detaylar ile en popüler dönemini yaşıyor.

İpek, dantel, deri, jarse gibi çeşitli kumaş alternatifleri ve feminen desenleriyle; Bomber ceket, spor görünümünden çıkıyor ve en şık kıyafetlerimizin tamamlayıcısı oluyor. 80’lerin sportif, erkeksi parçası; Bu sene topuklularla, etek ve elbiselerle kombinlenebilen feminen görünümde karşımıza çıkıyor.

Daha cool, havacı görünümlü, orijinal tarzını koruyan,maskülen Bomber ceket; Günlük/casual ve spor-şık kıyafetler ile kombinlenerek farklı bir etki yaratıyor. Sneaker üstüne giyilen spor Bomber ceket ise 80’ler modasını günümüze taşıyor.

Ben artık sıkıcı hırkalarımı ve kasıntı ceketlerimi bir kenara bıraktım. Bomber ceketleri dolabımın baş köşesine koydum. Hem spor hem şık kıyafetlerimin baş kurtarıcısı bu ceketleri umarım sizlere de sevdirebilmişimdir :)

 

3 YORUM

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here