Anasayfa Blog Bir Çantanın Olmazsa Olmazları!

Bir Çantanın Olmazsa Olmazları!

528
0
PAYLAŞ

chanel-ruj

‘ Maniküre inanıyorum, abartılı giyinmeye inanıyorum, keyif için süslenmeye inanıyorum ve tabii ki ruj sürmeye inanıyorum. ‘ Coco Chanel

Bu sözlere oldukça içten inandığımı ve %100 katıldığımı söylemek istiyorum. Biz kadınların bu tutkuları asla vazgeçemeyeceğimiz bir duygudur.
Bütün kadınların çantasında taşıdığı makyaj çantası ve malzemeleri mevcuttur. Özellikle önünde uzun ve yorucu bir güne başlayanlar için olmazsa olmazıdır makyaj çantası. Her kadını ara ara tazelenmek daha iyi hissettirir muhakkak ki.
Makyaj çantasının demirbaşları vardır, gelin hep birlikte bunlara göz atalım;

– Güne başlamadan önce hazırlandığınız kullandığınız dudak kaleminiz ve rujunuz, kesinlikle bu çantanın en üstünde yer edinmelidir. Malum bir şeyler yiyip içtikten sonra tazelenmelidir.

chanel-nude-lipstick

– Karma cilde sahip olanlar için, cildinde parlama etkisine karşı pudra kullanıyorsanız mutlaka yanınıza almalısınız. Bu araç fondöten de olabilir.

chanel-pudra-fondöten

– Tazelenmenizi kolaylaştıracak bir diğer ürün ise yanınızda bulundurmanız gereken allığınız.

allik_makyaj_glr

– Her şeye karşı önlem amaçlı ve her an kullanılabilir olan dudak koruyucumuzu yanımızdan eksik etmiyoruz.

blistex-dudak-koruyucu

– Günümüzün çoğu dışarıda geçiyor ve ellerimizi çok sık suya maruz bırakıyorsak, muhakkak yanımıza nemlendirici el kremimizi almalıyız.

Neutrogena-Norveç-Böğürtlenli-Besleyici-Seri-1024x731

– Cildinizde çok fazla makyaj tutamıyorsanız, gözlerinize sürdüğünüz eyeliner, göz kalemi hemen dağılıyorsa, önlem için yanımıza kesinlikle eyelinerımızı ve o gün kullandığımız göz kalemini almalıyız.

eyeliner

Liquid-Liner

– Çok yoğun çalışıyorsanız ve eve uğramak sizin için vakit kaybı ise, o gün de arkadaşlarınızla gece dışarı çıkacaksanız yanınıza kesinlikle hangi tonda far sürecekseniz onu almalısınız. Genellikle parlaklığı yoğun olan tonları tercih edebilirsiniz, gece gözlerinizi oldukça etkileyici gösterecektir.

simli-parlak-göz-farları

nars-far-

– Ve tabiî ki maskaramızı yanımıza almayı unutmuyoruz.

volume-maskara-13743_5_1

– Her kadının vazgeçilmezi, yani kullandığınız parfümünüz makyaj çantanızın demirbaş ürünü olmalıdır.

chanel-chance-parfüm

versace-crystal-noir-parfüm

– Makyajınızı tazelerken kullanacağınız birkaç aplikatör’ ü de yanınıza almanızda fayda var.

mac-aplikatör-seti

Sevgilerle

PAYLAŞ
Önceki yazıZamanın Ötesinden Gelen Akım: Double Denim!
Sonraki yazıCara Delevingne ve Oyunculuk
Makine yapı ressamlığı ve konstrüksiyon mezunu, blog yazarlığı yapmakta ve kendi kitabını oluşturmakta. şuan ise Plato Myo' da Moda tasarımcısı olup kendi markasını oluşturmak için yol almış durumda. Tarzımı belirlemiyorum çünkü Moda; üstünde küçük oyunlar oynayacağınız bir oyundur.

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here