Anasayfa Moda Ayakkabılar Aquazzura by Edgardo Osorio

Aquazzura by Edgardo Osorio

414
0
PAYLAŞ

Aquazzura

Uzun yıllar Salvatore Ferragamo, Sigerson Morrison, René Caovilla ve Roberto Cavalli gibi markalar için çalışan Edgardo Osorio, 2011 yılında kendi markası olan Aquazzura’yı yaratarak, ayakkabı tasarımına yeni bir anlam kazandırdı. Markanın kurucusu ve kreatif direktörü olan Osorio, kısa sürede moda dünyasında kalıcı bir yer edinmeyi başarmış gözüküyor.

Floransa merkezli olan marka, modern ve şık tasarımları rahat kalıplar ile birleştirerek, müşterilerine geniş bir ürün yelpazesi sunuyor.

Aquazzura1

Osorio’nun tasarımlarını birçok ünlünün ayağında görüyoruz. Günümüzün stil ikonu olarak gösterilen Olivia Palermo, Aquazzura tercih eden ünlülerden sadece bir tanesi. Osorio ile çok yakın arkadaş olan Palermo, hem günlük hayatında hem de davetlerde tasarımcının ayakkabılarından vazgeçemiyor. Palermo’nun tasarımlara olan hayranlığı, kendisinin yakın zamanda Aquazzura için bir kapsül koleksiyon hazırlamasında büyük rol aldı.

Aquazzura6

Olivia Palermo’yu kendi tasarımı olan ten rengi Aquuazzura ayakkabısı ile görebilirsiniz.

Aquazzura5

Yine Olivia Palermo’nun kapsül koleksiyonundan bir gece ayakkabısı. Palermo, bu tasarımını takmaktan zevk aldığı takılarından esinlenerek yaptığını ifade ediyor.

Havaların ısınmasıyla birlikte, siz de bu sene ayakkabı dolabınıza bir Aquazzura eklemek istiyorsanız, aşağıda gördüğünüz yeni sezon modellerine Beymen’den ulaşabilirisiniz.

AA1AA2AA4AA3

S.

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here