Anasayfa Moda 2016 Gelinlik Modelleri Göz Kamaştırıyor…

2016 Gelinlik Modelleri Göz Kamaştırıyor…

430
0
PAYLAŞ

 

Her genç kızın rüyası, bir gün güzeller güzeli bir gelin olmaktır. Ve o heyecanlı gün yaklaştıkça, hazırlıklar iyice hızlanmaya başlar. Herhalde hazırlık telaşları içerisinde en zor olanı, nasıl bir gelinlik giyeceğine karar vermektir. Arayışlar aylar önceden başlar ve sonunda nihayet bir karar verilir. Tabii 2016 yılında evlenecek gelin adayları, bu yıl hangi gelinliklerin moda olduğunu da bilmek isterler. Hiçbir gelin nikahında demode kalmak istemez.

2016 yılının gelinlik modelleri arasında öne çıkan detay ise romantik görünüm oluyor. Danteller ve tül işlemeler sezonun en çok öne çıkan trendi oluyor. Uçuşan gelinlikler ve gelinler bizleri bekliyor. Bunun yanı sıra, çok fazla çiçek motifi kullanıldığını görüyoruz. Renk seçiminde ise çok uçuk tonlar yer alıyor. Uçuk beyazlar, gelinlerin favorisi olmuş durumda.

Bu yıl dantel en çok kollarda dikkati çekiyor. Tamamı dantel deseninden olan kollar, oldukça romantik bir izlenim bırakıyor. Balık eteklerin tahtını ise kat kat kabarık etek modelleri ele geçirmiş.

 

gelinlik

 

gelinlik 1

 

gelinik 2

 

gelinlik 3

 

gelinlik 4

 

gelinlik 5

 

 

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here